banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde 24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Altınyıldız Eğitim Kurumlarında,Öğretmen,İdareci,Veli ve Öğrencilerle birlikte çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Altınyıldız Kolejinde 24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı
26 Kasım 2013 Salı 16:13

banner143
ALTINYILDIZ KOLEJİNDE  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
İlgili Galeriye Git
banner134

 Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu ve Özel Altınyıldız Liselerinde ayrı ayrı düzenlenen törenlere öğrenci velileride büyük ilgi gösterdi.

Konferans salonlarında düzenlenen proğramlarda öğrenciler ve öğretmenler şiirler,türküler ve piyeslerle davetlileri hayran bıraktılar.
Proğramda Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü pastası kesildi.Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleride okul yöneticileri ve öğretmenleri ziyaret etti.Öğretmenlere çiçekler sunan Okul Aile Birliği üyeleri tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.
Altınyıldız Kolejinde düzenlenen proğramlar  çeşitli etkinliklerle kutlanan öğretmenler gününde  proğramlarda Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenler rahmet minnet duygularıyla anılırken ;tüm öğretmenlere Türk Ulusu olarak gereken değerin ve saygının gösterilmesi özellikle vurgulanmıştır.
Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlarız.

   ALTINYILDIZ KOLEJİNDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA  KUTLANDI. 
24 Kasım Öğretmenler Günü  Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız İlköğretim Kurumu’nda düzenlenen coşkulu  törenlerle  kutlandı. 
Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu üyeleri ile  Okul – Aile  Birliği  Yönetim  Kurulu  Üyeleri  okul yöneticileri ve öğretmenlerini ziyaret ederek onlara çiçek ve hediyeler vermişlerdir. 
Altınyıldız İlköğretim Kurumu konferans salonunda düzenlenen tören ise ; Başöğretmen Atatürk ve sonsuzluğa göç etmiş tüm öğretmenler için saygı duruşu ve ardından İstiklâl Marşımızın  söylenmesiyle  başlanmıştır. 
İlköğretim 7. ve 8. sınıf öğrencilerinin hazırladığı programda, 24 Kasım konulu konuşmanın ardından öğrenciler, Türkçe ve İngilizce şiirler okumuşlardır. Program öğrencilerin oratoryo ve skeçlerle devam etmiştir.  Büyük beğeni toplayan program,  okul korosunun  seslendirdiği şarkılarla sona ermiştir. 
22 Kasım Cuma akşamı saat 19.00 itibariyle Uçhisar CCR Hotel’de yemekte buluşan öğretmenlerimiz yemeğin ardından gecede sahne alan şarkıcılarla yılın stresini atmışlardır.  
Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. “Dünyanın her yerinde öğretmenler en özverili ve en değerli öğelerdir.” diyen Başöğretmen Atatürk’ü ve ebediyete intikal eden bütün öğretmenleri rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyoruz. Büyüyen her fidanda, açan her çiçekte kokan, geçmişte ve gelecekte izi olan öğretmenlerimize mutlu, huzurlu ve başarı dolu bir yaşam diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİR ORGANİZE - 5 yıl önce
ögretmenler gününde ankarada nevşehirimizi temsil eden uçhisarda ögretmenlik yapan recep şahin temsil etti.allah yolunu acik etsin. nevşehirin gururu.