banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde 2.Yarıyıl Yeni Başarılarla Başladı

Nevşehir’in en başarılı okulları arasında yer alan, Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji 2012 – 2013 öğretim yılına yeni başarılarla başladı.

Altınyıldız Kolejinde 2.Yarıyıl Yeni Başarılarla Başladı
18 Şubat 2013 Pazartesi 15:53

banner143
banner134
Altınyıldız Koleji 2012 SBS’de 3 Türkiye 1.liği ve Nevşehir birinciliklerini kazanırken, Liselerde de YGS ve LYS’de  Nevşehir’de 6 birincilik birden kazanmış, 101 öğrencisini daha Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine gönderme başarısı göstermiştir.

2012     SBS ve Üniversite sınavlarında da yeni Türkiye dereceleri hedeflemektedir.

            Seçkin idareci ve öğretmen kadrosuyla 2012 – 2013 eğitim – öğretim yılı 2. yarıyılında büyük hedefleri olan Altınyıldız Koleji, emin adımlarla başarılı çalışmalara imza atıyor.

ALTINYILDIZ KOLEJİ LİSE KIZ BASKETBOL TAKIMI DENİZLİ’DE YAPILAN TÜRKİYE YARIFİNALLERİNDE NEVŞEHİR’İ BAŞARIYLA TEMSİL ETTİ.

 

            12 – 16 Şubat 2013 tarihleri arasında Denizli’de yapılan Türkiye Liselerarası Basketbol Yarıfinal Grup maçlarında Altınyıldız Koleji Lise Genç Kız Basketbol takımı, Ankara, Bursa, Antakya takımlarıyla başarıyla mücadele etmiştir.

            Önce Nevşehir’de İl birincisi olan, ardından Sivas’ta Grup 1.si olarak Türkiye Yarıfinalisti  olma başarısı göstererek Denizli’de Altınyıldız Kolejini ve Nevşehir’i başarıyla temsil eden takımımızı ve öğretmenlerimizi kutluyoruz.

         ALTINYILDIZ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ SINAVLARDA YİNE NEVŞEHİR VE TÜRKİYE BİRİNCİLİKLERİ KAZANDI.

            Altınyıldız Koleji öğrencileri dershanelerin Nevşehir genelinde toplu olarak düzenlediği bursluluk sınavlarında çeşitli sınıflarda Nevşehir 1.likleri kazandılar.

            Ayrıca Özdebir, Açı gibi Türkiye geneli deneme sınavlarında Altınyıldız Koleji öğrencileri İl ve Türkiye 1.liklerinin yanı sıra İlimizde de ilk dereceleri kazandılar.

 YILDIZ  ERKEK  TAKIMIMIZ  AKSARAY’A  GİDİYOR.

Yıldız Erkek Basketbol Takımımız 22 – 25 Şubat 2013 tarihlerinde Aksaray’da düzenlenecek Türkiye Yıldızlar Basketbol Grup Birinciliği müsabakalarında Nevşehir’i temsil edecektir.

 

         ALTINYILDIZ KOLEJİ VETERANLAR TAKIMI İLK  MAÇINI  KAZANDI.

 Nevşehir’de düzenlenen Veteranlar Voleybol müsabakalarında Altınyıldız Koleji ilk maçında Gülşehir  Veteranlar takımını 3 – 2 yendi.

            Altınyıldız Kolejine ve turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileriz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.