banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde 3D Teknoloji Uygulamaları İle Gelen Başarı

Altınyıldız Eğitim Kurumlarında hizmete giren 3D Teknoloji Sınıfları büyük ilgi görüyor.

Altınyıldız Kolejinde 3D Teknoloji Uygulamaları İle Gelen Başarı
12 Aralık 2015 Cumartesi 16:23

banner143
banner134
      Altınyıldız Eğitim Kurumlarında hizmete giren 3D Teknoloji Sınıfları büyük ilgi görüyor.

     2013-2014 Öğretim yılından itibaren Türkiye’de  sayılı eğitim kurumlarında, Nevşehir‘de ise sadece Altınyıldız Eğitim Kurumlarında bulunan 3D Teknoloji Sınıfları, öğrencilere 3 boyutlu öğrenme sağlayarak ders ve sınav başarılarının daha da artmasını sağlıyor.

    Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları kampüslerinde hem Lise hem de İlköğretim binalarında yer alan 3D Teknoloji Sınıflarında verilen eğitimle öğrencilerin sınav sonuçlarında çok hızlı bir yükseliş olmuş, görsel olarak her konunun her yönüyle kavrandığını, derse ilginin arttığı görülmüştür.

 

Her yıl olduğu gibi 2014 ve 2015 Üniversite ve TEOG Sınavlarında daha önceki yıllarda olduğu gibi Nevşehir’de en başarılı sonuçları Altınyıldız Eğitim Kurumları alırken, öğrenci başarılarında da çok önemli artışlar sağlanmıştır.

     Eğitim ve öğretimde ilklerin okulu olan Altınyıldız Koleji Nevşehir’in eğitim düzeyinin yükselmesine büyük katkı sağlamaktadır.

     Çevre ödüllü, Türkiye’nin en güzel ve en bakımlı okul kampüsünde 3D Teknoloji sınıflarıyla görsel eğitime yeni bir boyut kazandırarak, öğrencilerine sağladığı dünya standartlarındaki eğitim kalitesini artıran Altınyıldız Koleji’nin başarılarının devamını diliyoruz.

     Ulusal ve Uluslararası alanda Nevşehir'in ve Türkiye'nin en bşarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Eğitim Kurumlarını Türk Milli Eğitimine kazandıran kurucularımız ile bu günlere taşıyan yönetici,öğretmen,öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.