banner421
banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde Görkemli Açılış

Yöneticisi, öğretmeni, öğrencisi ve velisi ile yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın coşkusu, tatlı telaşı ve heyecanı Özel Altınyıldız Koleji yaşandı.

Altınyıldız Kolejinde Görkemli Açılış

banner143
2015 - 2016 Altınyıldız Kolejinde Görkemli Açılış
İlgili Galeriye Git
banner134
 Yöneticisi,  öğretmeni, öğrencisi ve velisi ile yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın coşkusu, tatlı telaşı ve heyecanı Özel Altınyıldız Koleji yaşandı.

Altınyıldız Kolejliler ''Eğitim, şüphesiz her dönemde bütün toplumların öncelikleri arasında yer almıştır. Günümüzde de büyük bir hızla değişen ve gelişen milletler, dünya birincisi olma yarışlarını, bütün bireyler için sağlanan kaliteli  ve nitelikli bir eğitimle güçlendirip hızlandırmaktadır.Bu hedefi gerçekleştirmek için, eğitimde kalitenin yükseltilmesini, eğitim sisteminin küreselleşen dünyanın şartları ve toplumun beklentileri doğrultusunda çağdaş ölçütlere kavuşturulmasını, ezbercilikten uzak, insanı temel alan, bilginin üretilmesini ve kullanılmasını öğreten çağdaş eğitim politikaları ile araç ve yöntemlerinin benimsenmesini amaçlayan çalışmalar kararlılıkla sürdürülmektedir.

Özel Altınyıldız Koleji olarak amacımız bilgi aktarmak değil, bilgiye ulaşmanın yollarını araştıran, bulabilen, bilgiyi paylaşabilen, teknolojiyi üretebilen ve insanlığın yararına kullanılabilen dinamik, özgüvenli bir nesil yetiştirebilmektir.

Geçmiş  yıllarda olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da en büyük amacımız, çocuklarımızı ve gençlerimizi bilim ve teknolojinin gerektirdiği şartlar yanında, pedagojik eğitim esasları doğrultusunda yetiştirip yüreği insan sevgisi ile dolu, Türk Milletinin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen ve koruyan, ailesini, vatanını, milletini ve bayrağını seven ve bunları davranış haline getiren başarılı bireyler olarak yetiştirmektir.

Bu çalışmalarımız içerisinde şüphesiz çocuklarımıza emanet edeceğimiz fedakar yönetici ve öğretmenlerimiz ile birlikte velilerimizin, eğitime gönül vermiş, eğitimin önemini ve değerini benimsemiş her kesimdeki insanımızın katkısı büyük önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2015-2016 eğitim-öğretim yılında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı, fedakar öğretmenlerimize emanet ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakar ve onurlu mesleği temsil eden öğretmenlerimize ve tüm ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarı dileklerimizi Özel Altınyıldız Koleji olarak sunuyoruz.'' diyerek yeni eğitim öğretim yılını törenlerle açtılar.

Özel Altınyıldız Anaokulu,İlköğretim Okulu ve Liselerinde 3 ayrı tören düzenlendi.

Nevşehir'in en büyük ve en başarılı Özel Öğretim Kurumu olan Altınyıldız Kolejinin başarılarının devamını dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.