banner421
banner461
banner195

Altınyıldız Koleji'nde Havuz Günleri Başladı

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji, öğrencilerine sunduğu sosyal imkanlarla büyük beğeni topluyor.

Altınyıldız Koleji'nde Havuz Günleri Başladı

banner143
banner134
Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji, öğrencilerine  sunduğu sosyal imkanlarla büyük beğeni topluyor.

Türkiye’nin en önemli eğitim kampüslerinden biri olan Altınyıldız Eğitim Kurumları kampüsünde yer alan Kapalı – Isıtmalı Yüzme Havuzundan öğrenciler yararlanmaya devam ediyor.

2013 – 2014 öğretim yılı boyunca değişik tarihlerde öğrenciler  Yüzme Havuzundan yararlanmıştır. Nisan ve Mayıs ise aylarında öğrenciler, Havuz Günleri kapsamında yüzdüler.

Özellikle Anasınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine özel yüzme öğretme  programı uygulanmaktadır. Öğrencilerin ve velilerin büyük beğenisini kazanan uygulamanın artırılarak devam etmesi beklenmektedir.

Altınyıldız Eğitim Kurumları, bir yandan Üniversite ve TEOG sınavlarında Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanırken öğrencilerine gece etütleri, hafta sonu kursları ile yoğun bir çalışma temposu uygulamaktadır. Öğrencilerimiz yüzme, sportif etkinlikler, konserler, programlar ve kültürel çalışmalarla stres atma imkanı bulmaktadır.

       Öğrencilerine mutlu, başarılı bir gelecek sunan Altınyıldız Eğitim Kurumlarının başarılarının devamını diliyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ah keşke - 4 yıl önce
şöyle bir okulda okuyamadım da ona yanarım.kıymetini bilsinler