banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde Öğrenci Kayıtları Büyük İlgi Görüyor.

Altınyıldız Kolejinde Öğrenci Kayıtları Büyük İlgi Görüyor.Daha şimdiden bazı sınıfların kontenjanları doldu...

Altınyıldız Kolejinde Öğrenci Kayıtları Büyük İlgi Görüyor.
28 Mayıs 2014 Çarşamba 10:35

banner143
banner134

 Altınyıldız Kolejinde Öğrenci Kayıtları Büyük İlgi Görüyor.

BAZI SINIFLARIN KONTENJANLARI ŞİMDİDEN DOLMUŞTUR.

 

Başarılarıyla Nevşehir’in ve Türkiye’nin gururu olan, Nevşehir’in en büyük ve en başarılı Özel Okulu olan; Altınyıldız Eğitim Kurumlarında 2013 – 2014 öğretim yılı kayıtlarına öğrenci velileri büyük ilgi gösteriyor.

- 2014 TEOG NEVŞEHİR 1. si

- 2014 YGS NEVŞEHİR 1. si

- 2013 SBS NEVŞEHİR 1.si

- 2013 YGS ve LYS NEVŞEHİR 1. si

olan Altınyıldız Eğitim Kurumları 2014 yılında öğrencilerinin kazandığı Nevşehir, Türkiye ve Dünya dereceleri ile de gururumuz oldu.

Mükemmel fiziki yapısıyla Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulu ile 4 Lise türü ayrı kampüslerde öğrencilerine başarılı bir gelecek sunana Altınyıldız Eğitim Kurumları erken kayıtları büyük ilgi gördü. Ortaokul ve Liselerde bazı sınıflar şimdiden dolarken, 15 Eylül 2014 tarihleri arasında normal kayıt dönemimiz devam etmektedir.

Anasınıfları, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi, Fen Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisemiz de çocuklarının öğrenim görmesini isteyen velilerin bir an önce Altınyıldız Eğitim Kurumlarına müracaat etmelerinin öneririz.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarına büyük bir teveccüh gösteren, kaliteli ve çağdaş eğitim fırsatından yararlanan öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, Altınyıldız Eğitim Kurumlarının başarılarının devamını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.