banner461
banner195

Altınyıldız Koleji’nde SBS Töreni

Nevşehir’in en başarılı okulu Altınyıldız Koleji’nde SBS’de üstün başarı kazanan öğrenciler ödüllendirildi. Altınyıldız Koleji’nde düzenlenen toplantıya geniş bir katılım oldu.

Altınyıldız Koleji’nde SBS Töreni
13 Temmuz 2013 Cumartesi 13:44

banner143
banner134

 ALTINYILDIZ KOLEJİNDE SBS TÖRENİ

      ŞAMPİYON ÖĞRENCİLER ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.
        Nevşehir’in en başarılı  okulu Altınyıldız Koleji’nde SBS’de üstün   başarı kazanan öğrenciler ödüllendirildi. Altınyıldız Koleji’nde düzenlenen toplantıya geniş bir katılım oldu.
      Özel Altınyıldız Koleji İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet ERAVCI, bir konuşma yaparak “Başarımızda emeği geçen herkesi kutluyorum. Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan öğrencilerimiz, üniversite sınavlarında da üstün başarılar kazanacaktır.” dedi.
      Törende Nevşehir 1.si Batuhan Bahçeli ve Nevşehir 2. si Ayşe Sevil Çavuşoğlu’na altın armağan edildi. Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci ve İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı tarafından öğrenciler ödüllendirildi.
            405,534 OYP Puan Ortalamasıyla Nevşehir Birincisi okul olan Altınyıldız Koleji Müdür Yardımcılarından Ahmet Ünal; tercihlerle ilgili bilgilendirme  konuşması yapmıştır. Öğrenci velilerine tercihlerle ilgili  broşürleri de dağıtıldı.
       Tören sonunda öğrencilerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı.Altınyıldız Liselerine devam edeceklerini belirten şampiyon öğrenciler, SBS başarılarında büyük pay sahibi olan Altınyıldız Koleji yöneticilerine, öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür etmiştir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.