banner461
banner195

Altınyıldız kolejinde Yardım Sevenler Kermesi Açıldı

Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şubesi Altınyıldız Koleji İlköğretim Kampüsünde Kermes açtı.

Altınyıldız kolejinde Yardım Sevenler Kermesi Açıldı
19 Nisan 2013 Cuma 16:08

banner143
banner134

 Kermesin açılışına ünlü yazar Muzaffer İzgü , Genel Müdür Serhat İğdeci Yardımsevenler Derneği Başkanı Fatma Bay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Altınyıldız İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet Eravcı, Müdür Yardımcısı Mustafa Uçar, Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Üyeleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

                 İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı açılışta yaptığı konuşmada “Yardımsevenler Derneğinin kuruluşunun 85. Yıldönümü dolayısıyla açılan kermesi, üniversitelerde okuyan fakir ve başarılı öğrencilerin burslarında katkı sağlamak için açıldığını belirterek, Yardımsevenler Derneğine teşekkür etti.”

                 Genel Müdür Serhat İğdeci, Dernek Başkanı Fatma Bay’a bir teşekkür çiçeği sunarak, Başkanımızı, Yönetim Kurulunu, Derneğin tüm üyelerini ve Gönüllü Annelerimizi kutluyorum. Bu yıl başlattığımız projede Yardımsevenlerin etkinliklerini her zaman desteklemeye devam edeceğiz dedi.

                 Fatma Bay, Altınyıldız Koleji Yönetici, öğretmen, Okul Aile Birliği Üyeleri ve öğrencilerine teşekkür etti. Kermes açılışında Altınyıldız Koleji Yöneticileri tarafından satın alınan eşyalar, Ünlü Yazar Muzaffer İzgü’ye hediye edildi. 

                    

                                HAFİZE SAVAŞ HANIMEFENDİ KERMESE KATILDI.

                 Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın eşi Hafize Savaş Hanımefendi Kermese katılmak için Altınyıldız Kolejine geldi. Koleje gelişi sırasında Okul Yöneticiler ve Dernek Yönetimi tarafından karşılanan Savaş’a öğrenciler çiçek sundu. Hanımefendi Savaş, kendisine çiçek sunan 3 öğrenciye Yardımsevenler Yastıklarından satın alarak, armağan etti.

                Kermeste görev alan gönüllü annelerle de bir süre sohbet eden Hafize Savaş, Dernek Yöneticilerini ve Altınyıldız Koleji Yöneticilerini bu güzel etkinlikten dolayı kutladı.

Altınyıldız Koleji İlköğretim Kampüsünde açılan Yardımsevenler Kermesinde hedeflerine ulaştıklarını belirten Dernek Yöneticileri, Altınyıldız Anasınıfı programına da katıldılar.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.