banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde Ygs Öncesi Toplantıda Öğrenciler Başarı İçin Söz Verdi

Altınyıldız Liselerinde öğrenim gören Lise 12.sınıf öğrencilerine YGS öncesi son hatırlatmalar düzenlenen seminerde yapıldı.

Altınyıldız Kolejinde Ygs Öncesi  Toplantıda Öğrenciler Başarı İçin Söz Verdi
03 Mart 2016 Perşembe 02:29

banner143
ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YGS ÖNCESİ  TOPLANTIDA ÖĞRENCİLER BAŞARI İÇİN SÖZ VERDİ.
İlgili Galeriye Git
banner134
 Altınyıldız Liselerinde öğrenim gören Lise 12.sınıf öğrencilerine YGS öncesi son hatırlatmalar düzenlenen seminerde yapıldı.

Lise Müdürü Özkan KILINÇ ve Genel Müdür Serhat İĞDECİ, yaptıkları konuşmalarda sınava katılacak öğrencilere bazı uyarılarda bulunarak kalan sürede neler yapılması gerektiğini söylediler.

Öğrenciler de yıllardır ellerinden gelen gayreti gösteren ailelerinin ve öğretmenlerinin güvenlerini boşa çıkartmayacaklarını belirterek, başaracaklarına söz verdiler.

Altınyıldız Koleji yönetici ve öğretmenlerinin de katıldığı seminerde Okul Rehber Öğretmeni Onur İNCE de bir konuşma yaptı.

YGS sınavına az bir sürenin kaldığı şu günlerde Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerin başarıları için her türlü tedbiri almış durumdayız.

Ancak öğrencilerin başarılarının yanı sıra Ülkemize,Milletimize,Devletimize yararlı iyi bir vatandaşlar olarak yetişmeleri de temel hedefimizdir.

Sınavlara katılacak tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.