banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde Yüzme Günleri.

Türkiye'nin en modern kampüsleri arasında yer alan Altınyıldız Eğitim Kurumları okul kampüsünde yer alan yüzme havuzundan öğrencilerimiz yararlanmaya devam ediyor.

Altınyıldız Kolejinde Yüzme Günleri.
10 Mayıs 2014 Cumartesi 17:23

banner143
banner134

 türkiye'nin en modern kampüsleri arasında yer alan altınyıldız eğitim kurumları okul kampüsünde yer alan yüzme havuzundan öğrencilerimiz yararlanmaya devam ediyor.

                 yarı olimpik kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzunda altınyıldız koleji ilköğretim kurumu öğrencilerimiz yüzmeyi öğrenirken, yoğun ders temposundan uzaklaşıp stres atıyorlar.

                 mayıs ayı her pazar günü saat 10.00-13.00 arası anasınıflarımız ve 1. sınıf öğrencilerimize, 14.00-17.00 arası ise 2.3. ve 4. sınıf öğrencilerimize hizmet vermektedir.

                 altınyıldız eğitim kurumları okul kampüsünde kapalı spor salonları, yüzme havuzu, konferans salonları, moders yemekhaneleri ve açık spor alanlarıyla öğrencilerine kaliteli ve çağdaş eğitim sunmaktadır.

                 nevşehir'e türkiye'nin örnek okulu altınyıldız eğitim kurumlarını kazandıran, her türlü kaliteli eğitim fırsatını sunan kurucularımıza teşekkür ediyoruz 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.