banner461

Altınyıldız Kolejinden Yeni Türkiye Birinciliği!

Kadınlar Boks Şampiyonasında Türkiye 1.si Ve 3.sü Altınyıldız Kolejinden.

banner503
Altınyıldız Kolejinden Yeni Türkiye Birinciliği!
27 Ocak 2018 Cumartesi 16:08

banner143
banner134
Boks Rinklerinde Altınyıldız Fırtınası Esti. Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız, Genç ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Nevşehir'de yapıldı.
Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'ndaki kapanış törenine Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ da katıldı.Bugün oynanan final müsabakaları ile sonra eren şampiyonada 54 ilden 597 kadın sporcu kendi sıkletinde en iyisi olabilmek adına ringe çıktı.
Her alanda başarıdan başarıya koşan Altınyıldız Liseliler Boks ringlerinde fırtına gibi esti.
 
Altınyıldız Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Melike Nur Güneş,
48 kg YILDIZLAR TÜRKİYE 1.si,
Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi öğrencisi Cansu Çakır,
64 kg BÜYÜK BAYANLAR TÜRKİYE 3.sü olmuştur.
Nevşehir’e ulusal alanda bir altın, bir bronz madalya kazandıran şampiyon öğrencilerimizin yanı sıra, mezun öğrencilerimizden Dünya 2.sporcumuz  Esra Yıldız, 60 kg da BÜYÜK BAYANLAR Türkiye 1.si olmuştur.
 
Altınyıldız Koleji öğrencilerini kazandıkları başarılardan dolayı kutlar, yetişmelerinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
2018 yılı hem üniversite sınavlarında hem de sosyal, kültürel ve bilimsel alanlarda önemli başarıları hedeflediğimiz bir yıldır. Boksta bugün kazandığımız başarılar kazanacağımız yeni Türkiye derecelerinin ilk işaret fişekleridir.
Altınyıldız Liseleri,2017 YGS ve LYS de Nevşehir Birinciliklerini kazanarak, mezun verdiği ilk yıldan itibaren 1115 öğrencisini hayallerindeki üniversitelere yerleştirmiştir.
20 yıldır Nevşehir’e ve Türk Ulusuna kaliteli eğitim hedefi ile hizmet veren “Türkiye’nin Örnek Okulu” Altınyıldız Koleji’nin başarılarının devamını diliyoruz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.