banner461
banner195

Altınyıldız Kolejine Giriş Sınavları Başlıyor

Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Kolejine Giriş Sınavları düzenleniyor.İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere %10 ile %100 arasında Başarı Bursları veriliyor.

 Altınyıldız Kolejine  Giriş Sınavları Başlıyor
05 Mart 2015 Perşembe 18:02

banner143
banner134
 BURSLULUK SINAVINA, ÖĞRENCİLER ÜCRETSİZ KATILACAKLAR... 

            Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Kolejine Giriş Sınavları düzenleniyor.İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere %10 ile %100 arasında Başarı Bursları veriliyor.

               Altınyıldız Koleji Türkiye'nin en kaliteli,en başarılı eğitim kurumları arasında yer almakta,her yıl TEOG ve Üniversite sınavlarında birincilikler kazandırarak,öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunmaktadır.

               Anasınıfı,İlkokul,Ortaokul ve 3 Lisesine ( Fen,Anadolu,Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ) her yıl kayıt döneminde büyük bir ilgi olan Altınyıldız Koleji, eğitimde MARKA okul olmuştur.

               Güçlü, tecrübeli idareci ve öğretmen kadrosuyla her yıl yeni okul binalarının ve 3D Teknoloji derslikleriyle, yeni eğitim donanımlarının kazandırıldığı Altınyıldız Koleji , Dersanesiz Eğitim ve diğer uygulamalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından defalarca ödüllendirilmiştir.


            DERSHANESİZ EĞİTİM

            Altınyıldız Koleji,dersanesiz eğitim uygulamaları kapsamında Milli Eğitim Bakanlığınca Kalite Beratı ile ödüllendirilmiştir.Haftasonu kursları,hafta içi etütleri ve Altınyıldız Test yayınlarıyla öğrencilerini başarıyla sınavlara hazırlamaktadır.

               2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Haftasonu Kurs uygulamalarımız İlkokul-Ortaokul ve Liselerimizin tüm sınıflarında devam edecektir.

           

            ALTINYILDIZ KOLEJİ BURSLULUK SINAVLARI

            İlimiz genelinde ilkokul 4 ve ortaokul 5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda %100'e kadar BURS verilmektedir.

           

Sınav Tarihleri

8.Sınıflar Bursluluk Sınavı

29 Mart 2015

Pazar

 Saat 11:00

5.Sınıflar Bursluluk Sınavı

04 Nisan 2015

Cumartesi

Saat 10:00

6 ve 7. Sınıflar Bursluluk Sınavı

04 Nisan 2015

Cumartesi

 Saat 14:00

4.Sınıflar Bursluluk Sınavı

  05 Nisan 2015

 Pazar

 Saat 10:00

NOT:

1. Sınav ücretsizdir.

2. Sınava girecek öğrenciler, sınav saatinden 30 dakika önce nüfus cüzdanı yada öğrenci kimliği ile birlikte Altınyıldız Eğitim Kurumlarında hazır bulunacaktır.

3. Sınava katılan öğrenciler kendi imkanlarıyla okula geleceklerdir.

4. Sınavlar Altınyıldız Eğitim Kurumlarında yapılacaktır.

5. Sınavlar SBS formatında yapılacaktır

 

Sınava katılacak öğrencilere başarılar dileriz. Sınava katılacak öğrencilere başarılar dileriz...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
salih - 3 yıl önce
inşallah indirim kazanır oğlum
Avatar
selin düzleyen - 3 yıl önce
inşallah bursluluk kazanırım