banner461
banner195

Altınyıldız Koleji’ne Kosava'dan Kardeş Okul Ziyareti

Kosova Mamuşa Anadolu İlköğretim Okulu heyeti Altınyıldız Koleji’nin misafiri olarak Nevşehir’e geldi.

Altınyıldız Koleji’ne Kosava'dan Kardeş Okul Ziyareti
27 Mayıs 2013 Pazartesi 09:11

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji ile Kardeş okul anlaşması imzalayan Mamuşa Anadolu İlköğretim Okulu Müdürü Milazim MAZREK Altınyıldız Koleji’nde düzenlenen törende Kosova’daki tek Türk Belediyesi olan Mamuşa’dan herkesin tek tek selamını getirdiğini belirterek gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etmiştir.

Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İĞDECİ; Evladı Fatihanların torunları olan kardeşlerimiz, Türkiye’ye hoşgeldiniz dedi.

Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet ERAVCI, Kosova Mamuşa Anadolu İlköğretim Okulu Müdürü Milazim MAZREK öğretmen ve öğrenciler ile Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Filiz KILIÇ’ı da Üniversitede ziyaret etti.Her iki okul Müdürlüğü de Kardel Okul ilişkisini öneren Prof.Dr.Filiz KILIÇ’a teşekkür etti.

Ziyaretlerin ardından Altınyıldız Koleji’nde törene katılan Kosovalı öğretmen ve öğrenci heyeti İstiklal Marşımızı büyük bir heyacanla söylemişlerdir.

Altınyıldız Koleji öğrencilerinin evlerinde konaklayan Kosovalı Türk öğrenciler Nevşehir’de olmaktan büyük sevinç duyduklarını söylemişlerdir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.