banner461
banner195

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Hayvanat Bahçesinin Yeni Konukları da Geldi

İlimizin en büyük özel okul kampüsü içerisinde açılan bölgemizin ve ilimizin en modern, en donanımlı, en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu hayvanat bahçesinin yeni konukları olan 2 adet keçi yavrusu (oğlak), hayvanat bahçesindeki yerlerini aldılar.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Hayvanat Bahçesinin Yeni Konukları da Geldi
04 Nisan 2016 Pazartesi 15:12

banner143
Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Hayvanat Bahçesinin Yeni Konukları da Geldi
İlgili Galeriye Git
banner134
İlimizin en büyük özel okul kampüsü içerisinde açılan bölgemizin ve ilimizin en modern, en donanımlı, en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu hayvanat bahçesinin yeni konukları olan 2 adet keçi yavrusu (oğlak), hayvanat bahçesindeki yerlerini aldılar.İlimizin başarılı çalışmalarıyla hep ilkleri başaran Altınyıldız Koleji, Kreş ve Anaokuluna hayvanat bahçesi açarak yine bir ilke imza atmıştır. Çalışmalarını Türkiye standartlarının üzerinde yürüten Altınyıldız Eğitim Kurumları, örnek ve başarılı çalışmalarıyla ilimizin en çok tercih edilen kurumu olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Hayvanat bahçesinde bulunan Tavşan, Kaz, Ördek, Güvercin, Bıldırcın, Şahin, Köpek,Kuzu, Tavus Kuşu, Sülün, Tavuk ve Horoz çeşitlerinin yanına 2 adette Keçi yavrusu (oğlak) gelmesiyle hayvanat bahçesindeki hayvan sayısı daha da artarak, öğrencilerimizin,velilerimizin ve misafirlerimizin büyük beğenisini kazanmaktadır.Öğrencilerimizin yeni gelen Keçi yavrularını da (oğlak) çok sevdiler, onlara biberonla süt içirdiler.
Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda hayvanat bahçesinin açılması, öğrencilerimize hayvan sevgisi kazandırmak, hayvanlarında insanlar gibi sevgi ve şefkate ihtiyaçları olduğu konusunda farkındalık yaratmayı amaç edinmiştir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.