banner461
banner195

Altınyıldız Kreş Ve Anaokulu Trafik Eğitim Pisti Açıldı

Okul öncesi eğitimde marka kurum olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun bahçesinde yapılan trafik eğitim pisti tamamlanarak öğrencilerimizin hizmetine açıldı.

Altınyıldız Kreş Ve Anaokulu Trafik Eğitim Pisti Açıldı
04 Haziran 2016 Cumartesi 14:27

banner143
Altınyıldız Kreş Ve Anaokulu Trafik Eğitim Pisti Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Açılış törenine Altınyıldız Eğitim kurumları genel müdürü Serhat İğdeci, İlköğretim kurum müdürü Mehmet Eravcı, Lise müdürü Özkan Kılıç, Kreş müdürü Hande Özaltın, Anaokulu müdürü Mustafa Uçar, ilköğretim ve lise müdür yardımcıları, kalabalık bir öğretmen grubu ve öğrenciler katıldı.
Açılışta konuşan Anaokulu müdürü Mustafa Uçar, ilimizde okul öncesi eğitimin lokomotifi olan, okul öncesi eğitimde ilimize ilkleri yaşatan, yapılan çalışmalarıyla Türkiye şartlarının çok üzerinde olan, Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu trafik eğitim pistinin yapımında emeği geçen başta yönetim kurulu başkanımız sayın Ragıp Özaltın olmak üzere, yönetim kurulu üyelerimize,Genel Müdürümüze, kurum müdürlerimize, öğretmenlerimize ve canla başla çalışan tüm teknik personelimize teşekkür etti. Trafik eğitim pistinin çok güzel ve modern bir görüntüye sahip olduğu, pist duvarlarının resim ve anaokulu öğretmenimiz tarafından çok güzel şekilde resimlerle donatıldığını belirten okul müdürü Mustafa Uçar, öğretmelere ve personele çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
İlimizde okul öncesinde hep ilklere imza atan ve bu nedenle de Nevşehir kamuoyundan hep olumlu destek gören Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda çok güzel bir hayvanat bahçesinden sonra, yine çok güzel bir Trafik eğitim pistinin açılması öğrencilerimizi, okul çalışanlarını ve velilerimizi çok mutlu etmiştir.
Kreş ve Anaokulumuza Nevşehir halkının öğrenci kayıtlarındaki teveccühü, Altınyıldız eğitim kurumlarına olan güvenin olumlu bir göstergesidir.
8 adet Akülü arabayla hizmet vermeye başlayan trafik eğitim pistimizin okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diler, öğrencilerimize trafik pistimizde iyi eğitimler dileriz. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.