banner461
banner195

Altınyıldız LGS’DE Tüm Öğrencilere Başarılar Diler

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri MEB tarafından yarın yapılacak olan LGS sınavına tüm hazırlıklarını tamamladı.

Altınyıldız LGS’DE Tüm Öğrencilere Başarılar Diler
31 Mayıs 2019 Cuma 18:38

banner143
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri MEB tarafından yarın yapılacak olan LGS sınavına tüm hazırlıklarını tamamladı.

Altınyıldız ilköğretim Kurumu LGS sınavı için çalışmalarına Ağustos ayında başlamış ve gece etütleri, konutekrarlar, soru çözüm saatleri, birebir özel etüt, sınav koçluğu sistemi, yoğun deneme sınavı programları bu yoğun ve yorucu yolculuktan geçmektedir.

  • Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 60 Türkiye 1.liği elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur. Elde ettiği sınav puan ortalamaları ile akademik olarak,sosyo-kültürel alanlardaki başarıları ve Türkiye’nin en iyi okul kampüslerinden birine sahip olan Altınyıldız Eğitim Kurumları öğrencilerine sunduğu mükemmel öğretim imkanları,sosyal yaşam alanlarıyla ‘aklın ve bilimin ışığında’Türkiye’nin geleceğini yetiştirmeye devam ediyor ve Nevşehir'in ve Türkiye'nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.  

Mezun ettiği 887 Öğrencisini Fen Lisesine, 647 Öğrencisini Anadolu Lisesine yerleştirmiş olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2018-2019 LGS'den sonra da yine öğrencilerini Türkiye’nin en çok tercih edilen okullarını kazandırmaya devam edecektir.

Nevşehir’in eğitimdeki başarı çıtasını yükselten aynı zamanda Türkiye’nin Örnek okulu olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerine, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyor ve yarın yapılacak  olanLGS  sınavlarında tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.