banner461
banner195

Altınyıldız Liselerinde Emek Üreten Kadınlar Çiçeklerle Karşılandı.

Toplumun temelini oluşturan aile dediğimizde; öncelikle aklımıza anne, baba ve çocuklardan oluşan bir topluluk gelmektedir.

Altınyıldız Liselerinde Emek Üreten Kadınlar Çiçeklerle Karşılandı.
08 Mart 2018 Perşembe 11:07

banner143
banner134
Toplumun temelini oluşturan aile dediğimizde; öncelikle aklımıza anne, baba ve çocuklardan oluşan bir topluluk gelmektedir. Günümüz aile düzeninde kadınlar- anneler de çalışmakta ve üreten bireyler olarak ailesinin yanın­da yerini almaktadır. Üreten bireyler olarak hem annelik görevlerini tam eksiksiz bir şekilde ye­rine getirmekte hem de sosyal yaşam içerisinde üreten çalışan kadın rollerini gerçekleştirmektedirler.
Kadınlar yaşamımızın doğumdan ölüme her anında küçük dokunuşları ile yaşamımıza anlam katan bizleri varlıkları ile onurlandıran, ihtiyacımız olduğunda desteklerini asla  esirgemeyen , çevresini eğiten,yetiştiren,her zaman azimle yüreklendirip, sevgi ve şevkati  karşılıksız verenlerdir.

Altınyıldız Fen-Anadolu-Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde emek üreten  kadın çalışanlarda 8 Mart da Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İĞDECİ, okul müdürü Özkan KILINÇ ,Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Buket  AYDIN     tarafından çiçeklerle karşılanarak duygusal anlar yaşandı.

Altınyıldız ailesi olarak Ülkemizde ana olarak yüceltilmiş, geleceğimizi şekillendiren, her şeyin en iyisine layık olan tüm  kadınlarımıza yalnızca 8 Martlarda değil;
Yaşamın  her  anında sevgi, sağlık, huzur, esenlik dolu günler dileriz!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.