banner461
banner195

Altınyıldız Proje Ekibi Yunanistan’da

Ulusal Ajans’ın her yıl düzenlediği ilköğretim okullarına yönelik proje destek programlarından Erasmus KA2 kapsamında hazırlanan “Children’s Literature” ve “Eurobook Buddies” adlı projelerimiz kabul edilmişti.

Altınyıldız Proje Ekibi Yunanistan’da
13 Nisan 2016 Çarşamba 16:10

banner143
banner134
Ulusal Ajans’ın her yıl düzenlediği ilköğretim okullarına yönelik proje destek programlarından Erasmus KA2 kapsamında hazırlanan “Children’s Literature” ve “Eurobook Buddies” adlı projelerimiz kabul edilmişti. “Eurobook Buddies” projemizdeki ortaklarımızdan İngiltere, Polonya, İtalya  ile birlikte karşılıklı ziyaretlere ve proje çalışması toplantısına katılmak üzere Altınyıldız İlköğretim Kurumu  idareci ,öğretmenler ve öğrencilerden oluşan 7 kişilik  ekibimiz  13.04.2016  tarihinde Yunanistan’a gittiler. Proje kapsamında düzenlenecek karşılıklı beş hareketliliğin  4.sü olan Yunanistan ziyareti beş gün sürecektir.
Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğrencilerimizin yabancı kültürleri tanıması, Türk kültürünü tanıtması ve uluslar arası dostluklar kurması için bu tarz çalışmaları çok önemsiyoruz. Projede emeği geçen idareci öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder,Yunanistan’a giden proje ekibimize hayırlı yolculuklar dileriz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.