banner461
banner195

Altınyıldızda 1.Dönem Ödül Töreni

2015-2016 Eğitim –öğretim yılı 1.döneminde eğitim , sosyal,kültürel ve sportif alanlarında elde ettikleri il ve Türkiye dereceleri ile bizleri onurlandıran öğrencilerimiz için ödül töreni yapıldı.

Altınyıldızda 1.Dönem Ödül Töreni
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:34

banner143
banner134
  2015-2016 Eğitim –öğretim yılı 1.döneminde eğitim , sosyal,kültürel  ve sportif alanlarında elde ettikleri il ve Türkiye dereceleri ile bizleri onurlandıran  öğrencilerimiz için ödül töreni yapıldı. Öğrencilerimizin hediyeleri ve belgeleri öğretmenlerimiz tarafından verildi.

Ödül Törenimiz TEOG sınavında Türkiye Birincisi Olan ZEYNEP YAREN YERDELEN’e Okul Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI’nın Plaket hediye etmesiyle başladı.Ardından derece yapan Diğer Öğrencilerimize hediyelerinin takdimiyle devam etti.8.sınıf öğrencilerimizden sonra 13 OCAK 2016 tarihinde yapılan ödüllü deneme sınavında derece yapan 8.,7.,6.,5. Ve 4. Sınıf öğrencilerimize belgeleri ve hediyeleri verildi

 

   Ödül törenimiz Öğrenci Davranışları Değerlendirme Kurulu Tarafından belirlenen ayın örnek öğrencilerine , ayın örnek sınıflarına ve ayın temiz sınıflarına  verilen belgelerle tamamlanmıştır.

   Altınyıldız İlköğretim kurumu olarak göstermiş oldukları başarılardan dolayı tüm öğrencilerimizi ve onların bu başarılarında emeği geçen tüm öğretmenlerimiz  tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.