banner461

Altınyıldızda 1.Dönem Ödül Töreni Yapıldı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden 1.dönem içerisinde yapılan yarışma ve turnuvalara katılıp okulumuzu temsil eden ve yine aynı dönem içerisinde okul içi ve dışı davranışları ile örnek öğrenci, örnek sınıf ve temiz sınıf seçilen öğrenci ve sınıflarımız için ödül töreni yapıldı.

banner503
Altınyıldızda 1.Dönem Ödül Töreni Yapıldı
16 Ocak 2020 Perşembe 17:34

banner143
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden 1.dönem içerisinde yapılan yarışma ve turnuvalara katılıp okulumuzu temsil eden ve yine aynı dönem içerisinde okul içi ve dışı davranışları ile örnek öğrenci, örnek sınıf ve temiz sınıf seçilen öğrenci ve sınıflarımız için ödül töreni yapıldı.

-------Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Küçük Erkek Basketbol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

KAYRA GÜNGÖR

EREN ÖNCÜL

YİĞİT EFEOĞLU

YUNUS TUNA AYDIN

UMUT HAŞİMOĞLU

UTKU HAŞİMOĞLU

EYÜP KAĞAN SAYGIN

EGE KAAN AKGÜR

YASİN FAHRİ CENGİZ

ALPER OBA

RAMAZAN YALÇIN

AKİF EMİR ÖZCAN

EFE KAVDIR

EYMEN ATABİLEN

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Küçük Kız Basketbol Takımı İl Şampiyonu olmuştur

FATMA ÖYKÜ NAİR

ÖYKÜ MELİS SERTTAŞ

BAŞAK ŞENKAYA

FATMANUR ÜNAL

İREM KORKMAZ

ELİF NAZ ÇARBOĞA

ALİSA YASEMİN KOÇ

HÜLYA ECRİN DÜZLEYEN

SEVHAN EYLÜL ÖZKUL

TUANA DEFNE BALİ

ZEYNEP MUMCU

HİRA NUR TANRIVERDİ

CEYLİN BAŞ

ECEM ARIK

EDANUR TANRIVER

----Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Kız Basketbol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

NİSA KARAŞAHİN

ZEYNEP ECRİN GÖKŞEN

LEYLA NAZ DELİGÖZ

AYBİKE BATTAL

ESMANUR KATMAKAYA

NİLHAN ASLANER

BEGÜM ARSLAN

ALMİNA ÇİSİL KORKUTMAZ

ELA SEZER

REYYAN SONUGELEN

İLKİM YAĞMUR ERDEM

ASLI ELİF ALTAN

HAYRİYE İREM ELDİVAN

DURU PARMAKSIZ

----Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Erkek Basketbol Takımı İl İkincisi olmuştur.

HAKAN TURASAN

MUHAMMED EMİR ÖNCÜL

YANKI CEM BAŞ

DOĞAN AKBAŞ

GİRAY AKBAŞ

TUNA EFİL

MUSA ENES OLGUN

UTKAN AKAR

AYKUT KURT

SALİH DENİZ

ÇAĞAN ERDOĞAN

KAAN EGE ÖZTÜRK

AHMET DAŞDELER

TUNAHAN CANPOLAT

TALHA UĞUR CERİT

AHMET BURAK KARATAŞ

ALİ UMUT KIZILÖZ

KUTAY CEVİZ

ALİ KAAN AKÇAKAYA

----Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Küçük Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

İPEK AKKAYA

AYŞE YILMAZ

NEHİR ECE HAŞHAŞ

DURU IŞIKTAŞ

ZEYNEP ALAK

HATİCE CEYDA TÜFEKYAPAN

ELİF ÇINAR

CEYLİN AĞAÇKESEN

BALIM ADA

ŞEVVAL TANEM ERİŞ

---Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Erkek Voleybol Takımı İl 4.sü olmuştur. İsmini okuduğum öğrencilerimizi alkışlarla sahneye davet ediyorum.

ERALP ÖZTÜRK

ORHAN MURAT TOPRAKCI

ERDEM CİVELEK

HÜSEYİN BERKAY ERGİN

METEHAN ARSLAN

ENES MERT CERİT

AHMET YİĞİT KURT

FURKAN HAVAN

BERAT KUŞÇU

MEHMET TALHA AKTAŞ

---Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu olmuştur. İsimlerini okuduğum öğrencilerimizi alkışlarla sahneye davet ediyorum.

EKİN ŞENKAYA

EYLÜL YILDIZ

HAYRİYE ÖZGE BİRKAN

ELİF DÖŞEYEN

DERENSU BAYRAM

EYLÜL İPEK ÖKSÜZ

YAREN DURAK

BELİNAY ZAĞLANMIŞ

KEVSER EZGİ SAĞCAN

EBRAR DİLEM KELEKCİ

SILA ÇETİNEL

ELİF NAZ TOPALOĞLU

BENGÜ NİSA SEYFİ

ZEYNEP SUDE ALTAY

EYLÜL NAZ AKKUYU

SÜHANUR ECEMİŞ

AYŞE NEHİR KURTPINAR

ÖYKÜ ALPAN

---Kayseri  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından organize  edilen küçükler kayak yarışmasında  Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden   Kaan Tekin U10 erkekler kategorisinde il üçüncüsü,

U12-Kızlar Kategorisinde de  Zeynep  Alak  il 2.si ve Türkiye 35.si olmuştur.

---Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 7-15/ Aralık 2019 tarihlerinde ilimizde yapılan yaş grupları il birinciliği satranç turnuvalarında başarı elde eden öğrencilerimiz;

2013 Doğumlu Kızlar Kategorisinde:

-Ebru Irmak il 1.si

-Zeynep Berin Doğan il 2.si

-Hayat Er il 3.sü

2012 Doğumlu Genel Kategoride:

-Yağız Kaan Elmacı il 3.sü

2011 Doğumlu Genel Kategoride:

-Kerem Baybars Belber il 1.si

-İsmail Olgun il 3.sü

2009 Doğumlu Kız Kategorisinde:

-İpek Barış il 1.si

2009 Doğumlu Genel Kategoride:

-Berkay Nuray il 1.si

2008 Doğumlu Genel Kategoride:

-Emin Elmacı il 1.si

-Berke Hıdır Kolutek il 3.sü

-Melih Biçkes il 3.sü

2007 Doğumlu Kızlar Kategorisinde:

-Yağmur Sayın il 2.si

-Elif Naz Özdemiroğlu il 3.sü

2006 Genel Kategoride:

-Selim Dalkılıç il 1.si olmuşlardır.

---TC. Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kooperatifçilik Konulu Resim yarışmasında 6. sınıf öğrencimiz İpek Akkaya İl 3.sü olmuştur.

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda düzenlenen yerli malı haftası resim yarışmasında başarı gösteren öğrenciler;

SİMGE KATLI (BİRİNCİ)

GÜLCE NAZ ÖZDEMİR (İKİNCİ)

NEHİR TOSUN (ÜÇÜNCÜ)

---Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları kapsamında düzenlenen Altınyıldız İlköğretim Kurumu Kross Takımı yarışlarında Nevşehir 1.liği elde etmiştir. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan, 8 OCAK tarihinde MERSİN’ de gerçekleştirilen ATLETİZM KROS YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE GRUP BİRİNCİLİĞİ yarışmalarında birincilik elde etmişlerdir. Türkiye Atletizm Federasyonun düzenlediği salon olimpik deneme yarışlarında   8.  Sınıf  öğrencimiz Türkiye üçüncüsü olmuştur.   Öğrencilerimiz:

DURAN SÜTVEREN

MERT HANİFİ ODACI

İBRAHİM GÖKGÖZ

BATUHAN ERGÖZ

----Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencimiz KAAN CİVAN Ankara’da yapılan bölge turnuvalarında A2 barajını geçerek Milli sporcumuz olarak okulumuzu Avrupa’da temsil edecektir.

---Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Nevşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları yüzme müsabakalarında bireysel ve takım olarak 16 Nevşehir derecesi ile müsabakaları tamamladı.

---Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 14.01.2020 Salı günü Nevşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları yüzme müsabakalarında

Yıldız Erkekler 100 Metre Serbest Kategorisinde

-Yağız TURAN il 1.si

Küçük Kızlar 50 Metre Serbest Kategorisinde

-Nazlı ÇETİNKAYA İl 3.sü

-Tuana BİRGE il 4.sü

Küçük Erkekler 50 Metre Serbest Kategorisinde

-Abdullah Efe KAHRAMAN il 2.si

-Emir Alp KAMBER il 3.sü

Küçük Erkekler 100 Metre Serbest Kategorisinde

-Abdullah Efe KAHRAMAN il 2.si

Yıldız Erkekler 50 Metre Sırt Kategorisinde

-Ramazan Berke ŞIMARMAZ il 2.si

-Yağız TURAN il 3.sü

Küçük Kızlar 50 Metre Sırt Kategorisinde

-Ece Beren GÜVEN il 3.sü

Küçük Erkekler 50 Metre Sırt Kategorisinde

-Eyüp Kağan Saygın il 2.si

Yıldız Erkekler 200 Metre Karışık Kategorisinde

-Kaan CİVAN il 1.si

-Tuğra TAŞPINAR il 2.si

Küçük Erkekler 400 Metre Serbest Kategorisinde

-Ramazan Berke Şımarmaz il 1.si

Yıldız Erkekler 4*100 Kategorisinde

-Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yüzme Takımı il 1.si

Küçük Erkekler 4*100 Kategorisi

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yüzme Takımı il 1.si

Küçük Kızlar 4*100 Kategorisi

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yüzme Takımı il 1.si olmuşlardır.

            Okulumuzu yarışmalarda ve müsabakalarda temsil edip bizleri gururlandırdıkları için, örnek öğrenci seçilen öğrencilerimize davranışlardan ötürü, müsabakalarda şampiyonluk için mücadele veren öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.