banner461
banner195

Altınyıldızda Başarılarla Dolu 20 Yıl

Altınyıldız İlköğretim kurumu 8.Sınıf öğrencileri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu zamana kadar yapılan OKS,SBS ve TEOG  sınavlarında aldıkları puanlar ve kazandıkları okullarla Eğitimde başarının adresinin yine ALTINYILDIZ olduğunu göstermeye devam ediyorlar.

Altınyıldızda Başarılarla Dolu 20 Yıl
26 Mart 2018 Pazartesi 16:13

banner143
banner134

Alanında uzman öğretmenler ,Özel etüt sistemi,geniş yayın yelpazesi,Akşam ettleri,düzenli olarak yapılan deneme sınavları ve sonrasında ölçme değerlendirme uzmanları tarafından  yapılan sınav analizleri , veli-öğrenci-okul işbirliği sayesinde başarılarını her yıl katlayarak devam eden Altınyıldız İlköğretim Kurumu , bu yıl yapılacak olan LGS sınavlarına hazırlıklarına hızla devam etmektedir. Toplamda 45 deneme sınavı gerçekleştirecek sınav streslerini yenip sıradan bir deneme sınavına katılıyor edasıyla sınavlarını yapacaklardır.
     
Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 60 Türkiye 1.liği  elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur.Elde ettiği sınav  puan ortalamaları ile akademik olarak,sosyo-kültürel alanlardaki başarıları ve  Türkiye’nin en iyi okul kampüslerinden birine sahip olan Altınyıldız Eğitim  Kurumları öğrencilerine sunduğu mükemmel öğretim imkanları,sosyal yaşam alanlarıyla ‘aklın ve bilimin ışığında’ Türkiye’nin geleceğini yetiştirmeye devam ediyor ve Nevşehir'in ve Türkiye'nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.       

Mezun ettiği 771 Öğrencisini Fen Lisesine, 611 Öğrencisini Anadolu Lisesine  yerleştirmiş olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2017-2018 LGS'den sonra da yine öğrencilerini Türkiye’nin  en çok tercih edilen okullarını kazandırmaya devam edecektir.
         
Nevşehir’in eğitimdeki başarı çıtasını yükselten  aynı zamanda Türkiye’nin Örnek okulu olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2 Haziran 2018 'de yapılacak olan LGS  sınavlarında tüm öğrencilere başarılar diliyor.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.