banner461
banner195

Altınyıldızda Bayramlaşma

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğretmenleri yapılan uyum haftası derslerinin ardından bayramlaşarak okuldan ayrıldılar.

Altınyıldızda Bayramlaşma
26 Ağustos 2017 Cumartesi 17:32

banner143
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğretmenleri yapılan uyum haftası derslerinin ardından bayramlaşarak okuldan ayrıldılar.
   Uyum Derslerinin bitmesinin ardından biraraya gelen Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğretmenleri ilkönce Kurumda Fen Bilimleri öğretmeni iken Gaziantep'e atanan Serdar ÇİÇEKLİ ve İngilizce öğretmeni iken Van'a atanan Gülay ORMAN'a  hediyelerini takdim ettiler.Daha sonra birbirleriyle bayramlaşan öğretmen ve idareciler Kurban bayramının ve yeni eğitim öğretim yılının Altınyıldız ailesine hayırlara vesile olması dileklerinde bulundular.
   Kurum Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI aramızdan ayrılan öğretmenlerimize kuruma ve eğitim sistemine  olan katkılarından,verdikleri emekten dolayı kendilerine teşekkür etti.Ardından Tüm öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin Kurban bayramını tebrik eden Sayın ERAVCI yeni öğretim yılının öğrencilere,öğretmenlere ve idarecilere güzel geçmesi temennisinde bulundu.
   Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak değerli öğretmenlerimize  kurumumuza katkılarından dolayı  teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz. Tüm velilerimizin,öğrencilerimizin ,öğretmenlerimizin ve İslam Aleminin Kurban Bayramını kutluyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.