banner461
banner195

Altınyıldızda Duygulandıran Veda

2015-2016 Eğitim Öğretim yılının 17 Haziran 2016 Cuma günü sona ermesinin ardından yapılan Altınyıldız İlköğretim Kurumu sene sonu öğretmenler kurul toplantısında okulumuza yıllarını vermiş öğretmenlerimizin aramızdan ayrılışları bizleri duygulandırdı.

Altınyıldızda Duygulandıran Veda
21 Haziran 2016 Salı 15:28

banner143
banner134
Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI  kurulda yaptığı konuşmada Sınıf öğretmenlerimiz Sayın Neriman İPEKÇİ, Sayın Mahire ÖZTÜRK ,Fen Bilimleri Öğretmenimiz Sayın Vesile DEĞERLİER’e kuruma ve eğitim sistemine  olan katkılarından,verdikleri emekten dolayı kendilerine teşekkür etti ve plaketlerini  takdim etti.
Yaptıkları konuşmada Neriman İPEKÇİ, gururluyum, mutluyum. Üzüntümü paylaşan bana kucak açan Altınyıldız Koleji yönetim kuruluna, saygı değer müdürüme, okul personeline teşekkür ediyor, okulumun başarısının daha da artarak devamını diliyorum. Okulumu, öğretmen arkadaşlarımı çok seviyorum. Hoşçakalın…. Sevgiyle kalın…..
 
Mahire ÖZTÜRK, 17 yıldır büyük bir mutlulukla çalıştığım Altınyıldız Eğitim Kurumlarının bir üyesi olmaktan her zaman gurur duydum. Ayrılırken yetiştirmeye çalıştığım öğrencilerimden, edindiğim dostluklardan, bizden desteğini esirgemeyen değerli idarecilerimizden izleri her zaman yüreğimde taşıyacağım. Herkese bundan sonraki yaşantısında sağlık, başarı dolu günler dileyerek hoşçakalın diyorum.
 
Vesile DEĞERLİER, 2002 yılında üniversiteden mezun olur olmaz çalışmaya başladığım kurumdan 14 yılın sonunda tayin olduğum için ayrılıyor olmanın burukluğu içindeyim. Büyük özveri ve emek ile dolu dolu yıllar geçirdiğim kurumunun bana kattığı etik değerleri ve başarma azmini bundan sonra çalışacağım kurumlarada taşıyacağım. Her zaman gayret gösteren çalışmanın yerinde olan Sayın Müdürüm Mehmet ERAVCI’ YA  ve Genel Müdürümüz Serhat İĞDECİ’ YE ve bütün idareci ve yönetim kurulu üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederim.benim içinde bir kolejden daha fazlası olan Altınyıldız eğitim Kurumlarına edindiğim deneyimleri ömrümün sonuna kadar unutmayacağım.
 
 
Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.