banner461
banner195

Altınyıldız'da Muhteşem Öğretmenler Günü Programı

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda düzenlenen programda saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından 8.sınıflar Zümre Başkanı Ömer KÖSE günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Altınyıldız'da Muhteşem Öğretmenler Günü Programı
24 Kasım 2015 Salı 16:03

banner143
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumunda düzenlenen programda saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından 8.sınıflar Zümre Başkanı  Ömer KÖSE günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu Ben Öğretmenim adlı oratoryonun ardında şiirler okundu ve program Okul Müdürü Mehmet Eravcı okulumuzun en tecrübeli Öğretmenlerinden Neriman İpekçi ve Mahire Öztürk’ü pasta kesimi için davet etti, yapılan  pasta kesiminin ardından 6.sınıf öğrencilerimizin korosuyla devam eden programımızda öğretmenlerimizin Eren Özhan’ın şarkılarıyla şenlenmesiyle programımız son buldu.

Programımız hazırlanmasında emeği geçen 6.sınıf öğrencilerimize,Türkçe öğretmenimiz Zeliha Uğurlu,İngilizce Öğretmenimiz Emrah Kamacı, Müzik Öğretmenimiz Sezgi Ceylan, Fen Bilgisi Öğretmenimiz Eren Özhan ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Canan Yüncü’ye , bizleri yalnız bırakmayıp programa katılan velilerimize teşekkür ediyoruz.

Ürünü insan olan ve insanlık tarihinin en önemli mesleği olduğunu düşündüğümüz öğretmenlik aslında ülkemizin geleceğidir. Öğrencilerine  vatan sevgisini, doğruyu ve diğer önemli değerleri öğreten öğretmenlerdir. Bu değerleri öğrencilerimize katan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor,saygı sevgi ve şükran duygularımız sunuyoruz.

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.