banner421
banner461
banner195

Altınyıldızda Okuma Bayramı Çoşkusu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1.sınıflarında 5 şubede toplam 120 altın yürekli öğrencimizin  Okuma Bayramı programı 7 Nisan 2017 Cuma akşamı okulumuz konferans salonunda yapıldı.            

Altınyıldızda Okuma Bayramı Çoşkusu

banner143
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1.sınıflarında 5 şubede toplam 120 altın yürekli öğrencimizin  Okuma Bayramı programı 7 Nisan 2017 Cuma akşamı okulumuz konferans salonunda yapıldı.
           
Programa velilerimiz yoğun ilgi göstererek büyük bir katılım gerçekleşmişti.1.sınıf öğretmenlerimizden Levent YAĞMUROĞLU’nun konuşmasıyla başlayan programda Altınyıldız İlköğretim Kurumunun mini mini birleri yıl boyunca öğrendikleri güzellikleri velileri ile paylaşmanın heyecanını yaşadı. Velilerinde en az öğrenciler kadar heyecanlı olduğu bu tatlı telaşlı bayramda  öğrencilerimiz velilerinden de övgü dolu alkışlar aldılar.Yapılan gösterilerin ardından İngilizce ve Türkçe koroyla programlarını tamamladılar.

Korodan sonra öğrencilerimize hediyeleri ve 1.sınıf öğretmenlerimize ,branş öğretmenlerimize ve bu yıl emekliye ayrılan   okulumuzun emektar öğretmeni Mahire ÖZTÜRK’e okul müdürümüz tarafından çiçek takdim edilmiştir

Çiçekleri  Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI ve Müdür Yardımcılarımız Yüksel ARIKAN ve Ahmet ÜNAL tarafından verilmiştir.

Program sonunda Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI,yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimize ve eğitim öğretim sürecinde desteklerini esirgemeyen  velilerimize ,programa katılan diğer velilerimize , 1. sınıf öğretmenlerimiz Sebahattin ÜNSAL,Hülya KORKMAZ,Nermin KAYSERİ,Tülin PAK,Levent YAĞMUROĞLU,İngilizce Öğretmenimiz Selime AYDIN,Müzik öğretmenimiz Sezgi CEYLAN ve Selda ÖZCAN,Bilgisayar Öğretmenimiz Canan YÜNCÜ,Halk Oyunları Öğretmenimiz Kübra EKİCİ,Beden Eğitimi ve Jimnastik Öğretmenimiz Erdoğan KILIÇ,Astronomi ve Drama Öğretmenimiz Gülbahar YARILI , Robotik ve Akıl Oyunları Öğretmenimiz Nehir KORKMAZ,Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Halil İbrahim DURAN’a ve diğer personellerimize  teşekkürlerini iletti.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.