banner461
banner195

Altınyıldızda Özgür Bolat Semineri

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Nevşehir’de ilkleri yaşatmaya devam ediyor.

Altınyıldızda Özgür Bolat Semineri
16 Mart 2019 Cumartesi 16:45

banner143
banner134

Eğitim Bilimci Dr. OZGUR BOLATAltınyıldız İlköğretim Kurumu velileri ile bir araya gelerek "Mutlu Ve Başarılı Çocuk Yetiştirmek " konulu veli semineri verdi.

Eğitim Bilimci Dr. OZGUR BOLAT velilerimizin çocuk yetiştirme konusunda ve çocuklara nasıl davranılması gerektiği konusunda sorularını da cevapladı.Seminer sonrası "Beni Ödülle Cezalandırma" kitabını imzalayan  Sayın BOLAT

ÖZGÜR BOLAT KİMDİR?

Dr. Özgür BOLAT, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı bursu ile Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Türkiye’ye dönüşünde Boğaziçi Üniversitesi’nde iki yıl öğretim görevliliği yaptı. Doktora derecesini Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden aldı. 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta liderlik alanında dersler alarak ve araştırma yaparak geçirdi.

2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülünü aldı. Dr. Özgür BOLAT, şu anda okullara, şirketlere danışmanlık ve TEV’de Danışmanlık yapmaktadır. Hürriyet Gazetesi’nde Köşe Yazarlığı yapmıştır. Aynı zamanda ÖRAV, FODER, TEVİTÖL ve Para Durumu Platformu’nda Yönetim Kurulu ve Danışma Kurulu Üyesidir.

Özgür Bolat, 2008’de okullarda Öğretmen Liderliği Projesini başlatmıştır. Proje 100’den fazla devlet okulunda ve özel okulda uygulanmaktadır. Aynı zamanda kurmuş olduğu Gelişen Aile Akademisi bünyesinde kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini öğretmektedir. “Beni Ödülle Cezalandırma” kitabı ile bir çok öğretmene ve anne –babaya yol göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.