banner461
banner195

Altınyıldızda TEOG Heyecanı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın liselere geçiş için uyguladığı Ortak Sınavlar Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde yapılacak ve sınavların yapıldığı tarihlerde sınav yapılan okullar tatil edilecektir.

Altınyıldızda TEOG Heyecanı
24 Kasım 2015 Salı 18:37

banner143
banner134
 Milli Eğitim Bakanlığı’nın liselere geçiş için uyguladığı Ortak Sınavlar Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) 25-26  Kasım 2015 tarihlerinde yapılacak ve sınavların yapıldığı tarihlerde sınav yapılan okullar tatil edilecektir.

OKS,SBS ve TEOG sınavlarında yıllardır Nevşehir’in en başarılı,Türkiye’ninde en başarılı okullarından biri olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2015-2016  Öğretim yılı TEOG sınavlarına 17 Ağustos tarihinde başlattığı kurslarla yoğun bir tempoda başlayarak etütler ve özel etütlerle takviyeler yaparak öğrencilerini hazırlamıştır.

 Okul Müdürümüz Mehmet ERAVCI ‘nın  hedef olarak koyduğu TEOG’da bireysel başarıda da kitlesel başarıda da Türkiye birinciliği hedefimize ulaşmak için  tüm 8.sınıf  öğrenci ve öğretmenlerimiz yoğun bir şekilde çalıştılar .Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak sınava girecek tüm 8. sınıf öğrencilerimize başarılar diliyor emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.