banner461
banner195

Altınyıldızda Teog Veli Bilgilendirmesi Semineri

Altınyıldız İlköğretim Kurumu tarafından okulumuz konferans salonunda yaklaşan Teog da Velilerimizin ve öğrencilerimizin neler yapması gerektiği ve nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi.

Altınyıldızda Teog Veli Bilgilendirmesi Semineri
12 Kasım 2015 Perşembe 14:51

banner143
Altınyıldız Teog Veli Bilgilendirmesi Semineri
İlgili Galeriye Git
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumu tarafından okulumuz konferans salonunda yaklaşan Teog da Velilerimizin ve öğrencilerimizin neler yapması  gerektiği ve nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda bilgilendirme Ortaokul Müdür Yardımsı Ahmet ÜNAL ,8.sınıflar zümre başkanı Ömer Köse ve rehberlik servisimiz tarafından velilerimize bilgilendirme semineri yapılmıştır.

 

   8.Sınıf velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen seminer de  Teog sınavına kadar okulumuzda yürütülecek olan çalışma sistemi,TEOG sınav süreci ,sınav öncesi ,sınav günü ve sınav sonrası yapılacaklar , soruların puan değeri ,sınavda çıkan soruların konu ağırlıkları ,öğrencilerin kaygılarını nasıl yenebileceği hakkında velilerimize bilgi verildi.

 

   Altınyıldız ilköğretim Kurumu olarak yaklaşan TEOG sınavında tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, onların yetişmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.