banner461
banner195

Altınyıldızda Veda

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında emekliye ayrılan sınıf öğretmenlerimiz Neriman İpekçi ve Mahire Öztürk Yönetim Kurulu Başkanımız Ragıp Özaltın ve Yönetim kurulu başkan yardımcımız Fevzi Karaca'ya veda ziyaretinde bulundular.

Altınyıldızda Veda
29 Haziran 2016 Çarşamba 14:00

banner143
banner134
Altınyıldız Eğitim Kurumlarında açıldığı günden bu güne kadar18 yıl öğretmenlik yapan Sayın Neriman İpekçi mesleğinin en güzel ve en mutlu en başarılı dönemini geçirdiği,yöneticisi,öğretmeni ve personeli ile bir aile ortamında çalışma sıcaklığını her zaman hissettim .Altınyıldız  Eğitim Kurumlarına teşekkür ediyor ve kalbimin Altınyıldız Ailesi ile birlikte olduğunun bilinmesini istiyorum dedi.
Altınyıldız Eğitim Kurumlarında 17 yıl geride bırakan Sayın Mahire Öztürk’te aynı temennilerde bulunarak Altınyıldız Eğitim Kurumları her zaman yanımda olmuştur ne zaman ihtiyacım olursa bir telefon kadar yakın olduğunu söyledi.
 
Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp  Özaltın çok değerli iki öğretmenimizin emeklilik nedeniyle aramızdan ayrılmalarına çok üzüldüğünü fakat her şeyin bir sonu olduğu gibi çalışmanın da bir sonu olduğunu fakat Altınyıldız ailesinin çok değerli iki üyesinin aramızdan ayrılmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
 
Okul Müdürümüz Sayın Mehmet Eravcı Emekliliğinden sonra çocuklarının ve torunlarının yanına yerleşecek olan Sayın Neriman İpekçi’ye  ve hayatına Nevşehir’de devam edecek olan sayın Mahire Öztürk’e kurumumuza olan katkılarından dolayı teşekkür ediyor ve bundan sonraki hayatlarında sağlık ,mutluluk ve esenlikler temenni ediyorum dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.