banner461

Altınyıldızdan Fenerbahçe’ye

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yıllarca futbol okul takımlarımızda ve Altınyıldız Gençlik ve Spor kulübünde U11 ve U12 takımlarımızda  ve U13’tede Nevşehir Belediyespor formasını terletmiş okulumuz öğrencilerinden 2005 doğumlu EFEKAN KARAYAZI süper ligin köklü takımlarından Fenerbahçe’ye transfer oldu.

banner15
Altınyıldızdan Fenerbahçe’ye
22 Şubat 2019 Cuma 14:30

banner143
banner134

Bugün arkadaşları ve öğretmenleri ile vedalaşan öğrencimiz adı Altınyıldız ailesi olarak çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Beden eğitimi öğretmenimiz Rahmi ÖZDEMİR “Arkadaşları ve Öğretmenleri ile vedalaşan Efekan’ı bugün İstanbul’a yolcu ettik. Öğrencimize bize yaşattığı şampiyonluklar ve başarılardan sonra bu gururuda bizlere yaşattığı  için onunla onur duyuyoruz.Bize yaşattıklarını Fenerbahçe’de de yaşaması ve yaşatması dileğiyle bundan sonraki kariyerinin başarılar ile dolu olmasını temenni eder sonsuz başarılar dilerim. AyrıcaEfekan’ın futbolunun gelişmesinde bizlere her anlamda  yardımcı olan karakter olarakta son derece kaliteli bir evlat yetiştiren ailesine bugünlere gelmesinde emeği geçen Nevşehir Belediyespor alt yapı hocalarına ve Kurum Müdürümüz Mehmet Eravcı’ya teşekkür ederim.”ifadelerine yer verdi.

Veda toplantısında Kurum Müdürümüz Mehmet Eravcı ‘Efekan yıllardır yetiştirdiğimiz binlerce Altın yıldızın bir yıldızı olarak Fenerebahçe Spor Kulubünegidiyor.Öğrencimizin şimdi olduğu gibi her zaman başarılarıyla ve güzel karakteri ile hep kendisinden söz ettireceğine ilerleyen yıllarda futbol adına çok güzel işler yapacağına inanıyorum,Kaptanımıza yeni yaşamında başarılar diliyorum.’dedi

Altınyıldız ailesi olarak Efekan’a başarılı ve bol gollü yıllar diliyoruz.

YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN KAPTAN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.