banner461
banner195

Altınyıldızın 4. Sınıflarından Muhteşem Veda Programı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı 8 Mayıs Anneler Günü ve ilkokulu bitirme programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Altınyıldızın 4. Sınıflarından Muhteşem Veda Programı
13 Mayıs 2016 Cuma 19:19

banner143
banner134
Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim kurumu 4.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla konukları duygulandırdı.
Hayatlarının bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken diğer sayfasını yeni beklenti ve umutlarla açan sevgili öğrencilerimizin hazırladığı programda duygu dolu anlar yaşandı.
Programımıza son anda yetişen milletvekilimiz Sayın Murat GÖKTÜRK öğretmenlerimize çocuklardan emeklerini esirgemedikleri ve vatana millete faydalı evlatlar yetiştirdikleri için teşekkür etti.
Program sonunda okul Müdürü Sayın Mehmet Eravcı yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz Sebahattin ÜNSAL,Neriman İPEKÇİ,Hülya KORKMAZ,Mahire ÖZTÜRK İngilizce Öğretmeni Gülay ORMAN,Robotik ve Akıl Oyunları Öğretmeni Nehir KORKMAZ,Müzik Öğretmeni Sezgi CEYLAN,Resim Öğretmeni Saliha ERDOĞAN, Beden Eğitimi Öğretmeni Hülya ULUS , Halk Oyunları Öğretmeni Kübra EKİCİ,Bilgisayar Öğretmeni Canan YÜNCÜ’ye teşekkür ederek bu yıl aramızdan ayrılacak olan sınıf öğretmenlerimizden Sayın Neriman İPEKÇi ve Mahire ÖZTÜRK’e veda plaketi takdim etti ve Türk Milli Eğitimine vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı. Programın en büyük kahramanları olan öğrencilerimize yeni eğitim öğretim hayatında başarılar diledi. Sayın Eravcı yaptığı konuşmanın ardından öğretmenlerimize teşekkür çiçeği takdim etti. Öğretmenlerimizin öğrencilerimize madalya vermesinin ardından program son buldu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.