banner461
banner195

Altınyıldız'ın Yıldızları

2013-2014 eğitim öğretim yılının son haftası, Altınyıldız Kolejinde velilerinde büyük ilgi gösterdiği bir ödül töreni düzenlendi.

Altınyıldız'ın Yıldızları
17 Haziran 2014 Salı 11:39

banner143
banner134

2013-2014 eğitim öğretim yılının son haftası, Altınyıldız Kolejinde velilerinde büyük ilgi gösterdiği bir ödül töreni düzenlendi. Törende Okul Müdürü Mehmet Eravcı TEOG sınavında başarılı olan  ve 100 tam puan alan öğrencileriyle gurur duyduğunu belirterek onları Türkiye'nin en iyi okullarında görmek istediğini dile getirdi. Bu büyük başarı da emeği geçen öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Katıldıkları pek çok yarışma ve olimpiyatlarda başarı gösteren öğrencilerimiz okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından ödüllerle onurlandırılmışlardır. Bilim olimpiyatları, voleybol, futbol, basketbol, satranç, şiir-kompozisyon ve matematik olimpiyatlarında derece alan öğrenciler ödüllendirildi.

Soma şehitleri için düzenlenen yardım kampanyasında en fazla yardım toplayan 7-D sınıfını ödüllediren Okul Müdürü Mehmet Eravcı, öğrencilere teşekkür ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmiştir.

Türkiye atletizm okullar arası 3000m kros yarışmasında Türkiye 1. si olan Erdem Öz ve Türkiye 3.sü olan Anıl Kalaycı Okul Müdür Yardımcısı Ahmet Ünal tarafından ödüllendirildi.

Törenin sonunda Okul Müdürü Mehmet Eravcı geleceğin mimarlarına vatan ve millet sevgisine, iyi bir bireyin niteliğinden bahsederek öğütlerde bulunmuş, başarı bayrağını emanet ederek öğrencilere iyi tatiller temennisinde bulunmuştur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.