banner461

Altınyıldızlı 4.Sınıflardan Görkemli Mezuniyet

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıf öğrencilerinin ilkokul kep atma töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.

banner503
Altınyıldızlı 4.Sınıflardan Görkemli Mezuniyet
18 Mayıs 2019 Cumartesi 16:56

banner143
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4.sınıf öğrencileri ‘Atalarımızdan aldığımız istiklal bayrağını yürekleri iman dolu gençlerimizle ilelebet taşıyacağımıza; şehitlerimizin, gazilerimizin ve Atatürk’ün aziz hatıralarına ve ideallerine sahip çıkacağımıza huzurlarınızda söz veriyoruz ‘ diyerek ilkokulu bitirmenin haklı gurunun yaşadılar.

Hayatlarının bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken diğer sayfasını yeni beklenti ve umutlarla açan sevgili öğrencilerimizin hazırladığı programda duygu dolu anlar yaşandı. Velilerimize programda Altınyıldız İlköğretim Kurumu Halk Oyunları ekibi gösterilerinin ardından, 2.sınıflarımızın dans gösterisi ,Altınyıldız İlköğretim Kurumu jimnastik ekibi ve 3.sınıflar kaşık oyunu gösterileri sunuldu. Öğrencilerimize 4. Sınıf mezuniyet  plaketleri velileri tarafından verilirken diplomaları ise sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmesinin ardından 4.sınıf öğrencilerimiz ‘Vatan,Millet ve Bayrak’  temalı oratoryoyu sundular. Orotoryonun ardından hep birlikte kep fırlatan öğrencilerimiz yeni öğretim yılına doğru yelken açmaya başladılar.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4.sınıflar Mezuniyet Programında 4.sınıf öğretmenleri adına konuşmayı sınıf öğretmenimiz Sayın HANDAN ÖZDEMİR yaparken , programda  okulumuzu ve ilimizi temsil eden ve gittikleri yarışmalardan Türkiye Dereceleri alarak dönen öğrencilerimizin plaketleri Kurum Müdürümüz Sayın MEHMET ERAVCI ve Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Arif PARMAKSIZ tarafından verildi.

BERKAY NURAY           MATBEG VE FENBEG    %1'lik dilim tam puan       Türkiye 1.si             

DOĞUKAN BARAN TAŞ        MATBEG   %1'lik dilim tam puan                 Türkiye 1.si     

ASYA ŞENAL                   FENBEG  %1'lik dilim tam puan                 Türkiye 1.si                

FUAT ALTIOK                FENBEG                %1'lik dilim tam puan                 Türkiye 1.si                           

KEREM ARDA TOKSOY         MATBEG%2'lik dilim                                   Türkiye 2.si               

AHMET TUNCER AKTAŞMATBEG%2'lik dilim                                   Türkiye 2.si    

MERT ALİ İŞÇİTÜRK     FENBEG%3'lük dilim                                 Türkiye 3.sü

KAĞAN ŞAHBAZ             FENBEG%3'lük dilimTürkiye 3.sü

ORHAN MURAT TOPRAKÇI MATBEG%3'lük dilime girerekTürkiye 3.sü olmuştur.

Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Robotik Kodlama takımı(Haktan Ahmet SARIKAYA ,Halil Efe TANGÜLER, Abdüssamet ÇEVİK, Berat ÇELİK, Berat ARIK, Yavuz Selim CEYHAN, Duru IŞIKTAŞ, Hasan Kaya ATAÇ) muhteşem bir başarıya daha imza atarak Türkiye geneli düzenlenen Robotik Kodlama yarışmasında okulumuzu ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederek takım olarak Türkiye 3.sü olmuşlardır.

Programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz HÜSEYİN AKYÜREK,HANDAN ÖZDEMİR,HÜSEYİN AKYÜREK,FATMA YAĞMUROĞLU, ve ERTAN KAHVECİ, İngilizce Öğretmeni ASLIHAN AKSOY, Müzik Öğretmeni SEZGİ CEYLAN, Resim Öğretmeni  BURAK KAYA, Beden Eğitimi Öğretmeni Rahmi Özdemir , Halk Oyunları Öğretmeni KÜBRA EKİCİ, Bilgisayar Öğretmeni CANAN YÜNCÜ, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz SABRİ ELKATMIŞ’a onların yetişmesinde emeği geçen velilerimize teşekkür ediyor ve  öğrencilerimize yeni eğitim öğretim hayatında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.