banner461
banner195

Altınyıldızlılara Kütüphaneler Haftası Ödülleri

Türkiye Cumhuriyeti Türk Kütüphaneciler Derneği önderliğinde her yıl gerçekleştirilen Kütüphane Haftası’nın il programı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Nevşehir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hazırlanan kutlama programı ile yapıldı.

Altınyıldızlılara Kütüphaneler Haftası Ödülleri
27 Mart 2018 Salı 14:40

banner143
banner134

Türkiye Cumhuriyeti Türk Kütüphaneciler Derneği önderliğinde her yıl gerçekleştirilen Kütüphane Haftası’nın il programı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Nevşehir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hazırlanan kutlama programı ile yapıldı. Yapılan il programında Altınyıldız ilköğretim Kurumu 3 Sınıf öğrencisi CEYLİN BAŞ ve 6. Sınıf öğrencisi MUSTAFA ÇELİK il halk kütüphanesinden en çok kitap alıp okuyan öğrenciler olarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mazhar BAĞLI'dan hediyelerini aldılar.
Okuyan,araştıran,sorgulayan ömür boyu öğrenen insanların yetişmesinde,kitabın önemini her fırsatta dile getiren Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak geleceğin nesillerini kitap sevgisiyle büyütmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Öğrencilerimize kitaplara verdikleri bu değerden dolayı ve programın hazırlanmasında emeği geçen olarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine, Nevşehir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.