banner461
banner195

“Annem İçin” Yürüyüşü 6 Mayıs’ta

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Halil Sarı ve grubu Halkla İlişkiler dersi kapsamında anlamlı bir projeye imza attı.

 “Annem İçin” Yürüyüşü 6 Mayıs’ta
29 Nisan 2014 Salı 11:10

banner143
banner134

 “Annem İçin” Yürüyüşü 6 Mayıs’ta

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Halil Sarı ve grubu Halkla İlişkiler dersi kapsamında anlamlı bir projeye imza attı. “Bir günümde değil her günümde Annem” isimli projelerinin ilk ayağını gerçekleştiren öğrenciler Hacıbektaş Veli Rıfat Kartal Huzur Evinde yaşlı annelerin ve anneannelerin anneler gününü kutladı.

Huzurevindeki yaşlı amcaları da unutmayan öğrenciler yaşlılarımızla keyifli vakit geçirdiler. Türk Kadınlar Birliği, Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği, Türk Kadınlar Birliği, Yardımseverler Derneği, Kapadokya Çocuk Gelişimi Derneğinin katkılarıyla düzenlenen etkinliği 9 Mayıs 2014 tarihine kadar, hastane ziyareti,  liselerde annelerle ergen gençler arasındaki  iletişim sorunlarıyla ilgili seminerler takip edecek, 6 Mayıs 2014 tarihinde Nevşehir İl Merkezinde “Annem İçin” yürüyüşü gerçekleştirilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.