banner461

Asuman Portakal, Ayşe Gül Kara Zorlu Ve Bahadır Yenişehirlioğlu Altınyıldızlılarla Buluştu

8. Geleneksel Kitap Şenliğimizin Üçüncü Gününde Yazar Asuman Portakal, Ayşe Gül Kara Zorlu Ve Bahadır Yenişehirlioğlu Öğrencilerimizle Söyleşi Ve İmza Etkinliği Gerçekleştirdi.

banner503
Asuman Portakal, Ayşe Gül Kara Zorlu Ve Bahadır Yenişehirlioğlu Altınyıldızlılarla Buluştu
19 Ocak 2017 Perşembe 20:42

banner143
banner134
Yazarlarımızımız okul müdürümüz Sayın Mehmet Eravcı ve bir grup öğrencimiz ve öğretmenlerimiz tarafından karşılandı.Öğrencilerimiz tarafında karşılama esnasında yazarımıza çiçek sunduktan sonra okul müdürümüz Sayın Mehmet Eravcı tarafından yazarımıza okulumuz gezdirildi.
             Daha Sonra öğrencilerle buluşan Yazarlarımızdan  ASUMAN PORTAKAL, öğrencilerimize kitaplarına nasıl illastüre ettiğini hayal gücünün önemini ve kitap okumanın faydaları üzerinde söyleşi gerçelştirdi.Daha sonra sınıflarımızı gezen Sayın Asuman PORTAKAL öğrencilerimizle birlikte uçak yaptıktan sonra okul bahçemizde uçakları günün anısına uçurdular.
 
            4.günümüzün 2. yazarı sayın AYŞE GÜL KARA ZORLU öğrencilerimizle yaptığı keyifli söyleşide ise keşfetmenin ne kadar faydalı olduğunu öğrencilerimize anlattı.Daha sonra Sınıf etkinliklerine ve imza gününe geçen yazarımız biryandan kitapları imzalarken diğer yandan öğrencilerimizle keyifli sohbetler etti.
 
            4.Günümüzün son yazarı ise Sevda Kuşun Kanadında dizisinin akil saatçisi,ünlü yazar BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU idi.Öğrencilerimize Türkiye tarihi hakkında eğitici bilgiler aktaran yazarımız vatan ve millet sevgisi hakkında ve 15 Temmuz darbe süreci hakkında öğrencilerimize çok önemli yönlendirmelerde bulundu.
Yazarlarımıza söyleşilerinin ardından öğretmenlerimiz günün anısına hediye takdimleri yapmış ve  okulumuza gelerek bizleri onurlandırdıkları için teşekkür etmişlerdir.
    
            Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak kitap şenliği etkinliklerimize katılarak bizleri onurlandıran yazarlarımıza ve etkinliklerin hazırlanmasında emeğini esirgemeyen,öğretmenlerimize, personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz .
 
       Kitapları seviniz, onlar yaşamınızı daha çekici bir hale sokacak, size dostça hizmet ederek düşüncelerin, duyguların ve olguların dolaşık ve gürültülü karmaşasında, yolunuzu bulmanıza yardım edecek, kendinize ve başkalarına saygı duymayı öğretecek, yüreği ve aklı dünya ve insanlık sevgisiyle dolduracaktır.
 
Kitap Dolu Günler Dileğiyle.

 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.