banner421
banner461
banner195

Atamalardan hala haber yok

FETÖ soruşturmasında, İçişleri Bakanlığı tarafından açığa alınan ve daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan ...

Atamalardan hala haber yok

banner143
banner134
FETÖ soruşturmasında, İçişleri Bakanlığı tarafından açığa alınan ve daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Nevşehir Vali Yardımcısı Mustafa Ünaldı ve Derinkuyu Kaymakamı Mustafa Ünaldı iki gün gözaltında kaldıktan sonra Nevşehir Adalet Sarayına sevk edildi. Nöbetçi savcı tarafından ifadesi alınan Vali Yardımcısı Ünaldı ve Derinkuyu Kaymakamı Ünaldı tutuklama istemi ile mahkemeye sevk edildi. Çıkartıldıkları mahkeme tarafından tutuklanan Ünaldı ve Kibaroğlu Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Öte yandan darbe girişimi sonrasında açığa alınan Nevşehir Vali Yardımcısı Halil Berk, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında açığa alınan Vali Yardımcısı Halil Berk, Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesi'nde yakalandı. Ardından Nevşehir’e getirilen Berk, Emniyet’teki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Berk, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Nevşehir’de yaşanan bu gelişmelerle iki vali yardımcısının tutuklanmasının ardından bu isimler Valiliğin internet sitesinden de anında kaldırıldı.
İlimizde halen Ahmet Soley, Hasan Kayhan, Nurettin Ateş, Mustafa Atsız ve Nuri Geçici Vali yardımcısı olarak görev yapıyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.