banner461
banner195

Avanos Kapadokya Anaokulu Yıl Sonu Etkinliği Yine Muhteşemdi

Avanos Kapadokya Anaokulu bugün yıl sonu etkinliğini mesai bitiminde okulun bahçesinde yine muhteşem bir gösteri ile gerçekleştirdi.

Avanos Kapadokya Anaokulu Yıl Sonu Etkinliği Yine Muhteşemdi
04 Haziran 2013 Salı 10:51

banner143
Avanos Kapadokya Anaokulu Yıl Sonu Etkinliği Yine
İlgili Galeriye Git
banner134

 Avanos Kapadokya Anaokulu bugün yıl sonu etkinliğini mesai bitiminde okulun bahçesinde yine muhteşem bir gösteri ile gerçekleştirdi. Okulda öğrenim gören her bir öğrenci gerçekleştirdikleri gösterilerde masumane yüzleri ile  çiçek olup açarken, yıl boyunca aldıkları eğitimin kalitesini , kendilerine öz güveni yaptıkları şovlarla ispatladılar.

Kostüm ve gösteri içeriğinin en ince detaya  kadar ciddi bir tasarımdan geçtiği ilk bakışta dikkat çekerken, bugün tüm alkışlar gösterilerde rol alan okul öğrencilerine oldu  ve alkışlar hiç kesilmedi.

Bugünkü yıl sonu etkinliğine Avanos İlçesinin değerli Kaymakamı Mustafa ELDİVAN'da katılırken minik yavruları en çok alkışlayan kişi olmuştur. Yoğun bir ilgi ve katılımın olduğu yıl sonu etkinliği , bu gün bir kez daha Nevşehir İlinde kendi katogorisinde lider olduğunu ispatlamıştır.
 
Minik öğrencilerimiz yapmış oldukları gösterimizi haber yaparsanız çok seviniriz.Başarılarınızın devamını diliyor.Teşekkür ediyoruz.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.