banner461
banner195

Avanos MYO’dan ‘Yıl Sonu Öğrenci Sergisi’

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Meslek Yüksekokulu (MYO) El Sanatları Bölümü tarafından  ‘Yıl Sonu Öğrenci Sergisi’ açıldı.

Avanos MYO’dan ‘Yıl Sonu Öğrenci Sergisi’
05 Mayıs 2016 Perşembe 14:02

banner143
Avanos MYO’dan ‘Yıl Sonu Öğrenci Sergisi’
İlgili Galeriye Git
banner134
Üniversitemiz Avanos MYO El Sanatları Bölümü tarafından Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ve öğrencilerin çalışmalarının yer aldığı serginin açılışına; Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlyas Gökhan ve Prof. Dr. H. Abdullah Şengül, Avanos MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Öcal, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Serginin açılışını katılımcılar ile birlikte gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, öğrencilerin birbirinden değerli çalışmalarının yer aldığı serginin hayırlı olmasını dileyerek, öğrencileri ve emeği geçenleri tebrik etti.
Açılıştan sonra seramik ve temel el sanatı işlerinden oluşan sergiyi gezen Rektörümüz, sergide yer alan eserleri inceleyerek bilgi aldı.
Avanos MYO El Sanatları Bölümü öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı sergi, 9 Mayıs 2016 tarihine kadar Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezinde ziyaretçilere açık olacak.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.