banner461
banner195

Avanos'ta Minikleri Eğlendiren Gösteri

Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12/B sınıfı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğrencileri, Avanos merkezinde bulunan Bağımsız Anaokulu ve ilkokulların anasınıfları ve 1.sınıflarında Animasyon gösterisi yaparak hoşça vakit geçirmelerini sağladılar.

 Avanos'ta Minikleri Eğlendiren Gösteri
25 Aralık 2014 Perşembe 16:29

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12/B sınıfı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğrencileri, Avanos merkezinde bulunan Bağımsız Anaokulu ve ilkokulların anasınıfları ve 1.sınıflarında Animasyon gösterisi yaparak hoşça vakit geçirmelerini sağladılar.

Çocukları sahne, oyun, spor aktiviteleri, yarışmalar ve drama çalışmaları ile cesaretlendirmek, Çocuklara düzgün ve doğru konuşmayı, anlattıkları ile başkalarını etkilemeyi, bedensel hareketlerle, jest ve mimiklerle kendini doğru ifade etmeyi sağlamak, çocuklara girişimde bulunmayı, kendini ve başkalarını yönetme becerisini kazandırmayı gerçekleştirmeyi amaçlayan gösterilere küçük öğrenciler de zaman zaman aktif olarak katılıp eğleniyorlar.

Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Alanı öğretmenleri Pakize Küçüköner ve Sibel Duru'nun rehberliğinde yapılan çalışmalar başarıyla devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.