banner461
banner195

Balak, Asaleten Atanır mı?

Nevşehir il milli eğitim müdürlüğünde yaşanan vekalet çıkmazının çözülmesi bekleniyor.

Balak, Asaleten Atanır mı?
16 Kasım 2013 Cumartesi 11:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il milli eğitim müdürlüğünde yaşanan vekalet çıkmazının çözülmesi bekleniyor.

İlimizde 1.5 yıla yakın bir süredir İl Milli eğitim müdürlüğü makamında kalabilen ve ardından kendisinden önceki 3 milli eğitim müdürü gibi merkeze alınan Abdülgafur Büyükfırat’ın ardından Milli Eğitim Müdürlüğüne vekaleten görevlendirilen Osman Balak’ın asaleten bu göreve atanabileceği belirtiliyor.

Gerek Milli eğitim müdürlüğündeki tecrübesi, gerekse vekaleten bu görevi sürdürdüğü süre içerisindeki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Balak’ın bu göreve atanmasının ilimizin eğitim sorunlarının da çözüme kavuşturulması anlamında son derece yararlı bir çalışma olacağı belirtiliyor.

İlimize atanabilecek yeni bir ismin Nevşehir’deki eğitimi ve sorunları tanıyıncaya kadar geçecek sürenin de kaybedilmemesi anlamında İl Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Balak’ın bu göreve layık görülebileceği bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
gerçekten de balak bu görevi hakkediyor. asaleten atanirsa daha da iyi çalişmalri olur. çünkü en başarili, vizyonu olan, ileriyi gören,çözüm odakli düşünen bir müdür yardimcisidir kendisi!!
Avatar
Eğitimci gözüyle - 5 yıl önce
gerçekten mükemmel bir haber.emeği geçenlere teşekkürler.nevşehirde eğitime gönül veren kime sorarsanız sorun osman balak beyin il milli eğitim müdürlüğüne asaleten atanmasını gönülden isterler.dilerim hayallerimiz gerçek olurda osman beyimiz asaleten atanır.nevşehirli o zaman farkı farkedecektir.osman bey nevşehirde kesinlikle yeri doldurulamayacak,herkes tarafından sevilip sayılan bir eğtim abidesidir.yolun açık olsun sevgili il milli eğitim müdürümüz,saygıdeğer osman ağabeyimiz..
Avatar
kaplanoğlu - 5 yıl önce
buradan nevşehirli milletvekillerimize seslenmek istiyorum osman balak bey bu görevi sonuna kadar hak eden birisidir. nevşehir için eğitim için osman bey nevşehir milli eğitim il müdürü olmalıdır yolun ve bahtın açık olsun osman abi durmak yok yola osman abi ile devam...
Avatar
Altın ser - 5 yıl önce
hayırlı olsunnevsehire yakışır balak bey .kıskananlar çatlasın
Avatar
kare - 5 yıl önce
Bu güne kadar en zor görevleri başarıyla yaptınız. Asaleten inşaallah atanırsınız.
Avatar
ögrenci - 5 yıl önce
sonuna kadar hakediyormu bilmem ama ögrenciye dayak atmayı seven bi adam bana kalırsa hiçte haketmiyor
Avatar
eğitim - 5 yıl önce
şaka mı bu?
Avatar
ahmet kaya - 5 yıl önce
iyi olur, 6 ayı kaldı emekliliğine, 6 ay sonra yine kim atanırsa?