banner461
banner195

Başkan Ünver Altınyıldız Kolejinde Öğrencilere Hitap Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Hasan ÜNVER”Kentlilik bilinci, liderlik, çevre ve yerel yönetim anlayışı”konulu eğitim amaçlı konferans serisine Altınyıldız Koleji’nde devam etti.

Başkan Ünver Altınyıldız Kolejinde Öğrencilere Hitap Etti
22 Nisan 2013 Pazartesi 13:09

banner143
banner134

 Altınyıldız Kolejine gelişi sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ragıp ÖZALTIN Genel Müdür Serhat İĞDECİ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA, Lise Müdürü Özkan KILINÇ,Müdür Yardımcıları Mustafa UÇAR, Aykut DEĞERLİER, Almanya Pforzheim Hebel Gymnasium Okulu Yöneticileri ve öğrencileri ile Altınyıldız Koleji öğrencileri Alkışlarla karşıladı.

Altınyıldız Koleji’nin misafiri olarak İlimizde bulunan Alman öğrenciler Başkan ÜNVER’e çiçek takdim etti.

Konferans salonunda öğrencilere hitap eden Hasan ÜNVER, öğrencilerin kadim bir şehirde yaşadıklarını,mutlaka okumaları gerektiğini,takip eden değil,takip edilen olmaları gerektiğini söyledi.Bir saat süren konferansın sonunda Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN tarafından Başkan ÜNVER’e plaket takdim edildi.

2013 Tübitak Bölge 1.si olan “Muşkara’dan Nevşehir’e Bir Osmanlı Şehir Tesisi” Tarih projesinin sahibi  öğrenciler İbrahim YILMAZ ve Burak ALEVLİ,Belediye Başkanı Hasan ÜNVER’e projelerini armağan etti.Projelerini Belediyemizin araştırıp ortaya koyduğu Nevşehir’in il oluş Fermanından esinlendiklerini belirten öğrenciler Başkan ÜNVER’e teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Hasan ÜNVER Altınyıldız Koleji’ne İl oluş Fermanını, Pazar Kurulma Fermanını ve Nevşehir Bankası afişerini armağan etti.

Konferans salonunu dolduran öğrencilerin alkışlarıyla Başkan ÜNVER Altınyıldız Koleji’den ayrıldı.

         Belediye Başkanı Sayın Hasan ÜNVER’e güzel ve etkileyici konferansından dolayı teşekkür ediyor,başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sedat lale - 5 yıl önce
konferansı yerel tvlerden izledim.gerçekten altınyıldız kolejliler dinlemeyi de biliyorlar,öğrenmeyi de. konferansı büyük bir dikkatle dinlediler. tebrikler