banner461
banner195

Bayan Hocalara Erotik Fıkra Anlatmak 10 Puan

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi tarafından Valilik önünde düzenlenen ve Nevşehir ili genelinde eğitim kurumlarında yapılan son atamalara tepkinin dile getirildiği basın toplantısında ilginç bir detay dikkatleri çekti.

Bayan Hocalara Erotik Fıkra Anlatmak 10 Puan
05 Eylül 2014 Cuma 11:28

banner143
banner134

 Bayan Hocalara Erotik Fıkra Anlatmak 10 Puan

NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi tarafından Valilik önünde düzenlenen ve Nevşehir ili genelinde eğitim kurumlarında yapılan son atamalara tepkinin dile getirildiği basın toplantısında ilginç bir detay dikkatleri çekti.

MHP ve CHP’nin de destek verdiği basın toplantısının hemen başında Türk Eğitim-Sen’in Milli Eğitim Bakanlığının Yeni Türkiye’de Müdürlük Puantaj Kriterleri başlıklı afişinde yer alan Kriterler ilginç ve bir o kadar da iddiaya göre eğitimin düştüğü durumu gözler önüne seriyor.

O Puantaj kriterlerinin içerisinde yer alan maddelerden biri olan Bayan Hocalara Erotik Fıkra Anlatma, Yalakalık, Taklacılık, El Etek Öpme ifadeleri Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizdeki eğitimin ne seviyelere düştüğünün bir göstergesi Türk Eğitim-Sen’e göre.

Türk Eğitim-Sen’e göre okullara, eğitim kurumlarına müdür olabilmenin Kriterleri Bakın hangi Kriterlere Bağlanmış;

·         Bilgisayar Kullanmama 10 Puan

·         Bayan Hocalara Erotik Fıkra Anlatma 10 Puan  

·         Kul Hakkı Yeme 10 Puan

·         Hafta sonu eşinden habersiz okula gelip Sohbet sitelerine takılma 10 Puan

·         Okulda öğretmenleri derse sokmaktan acizlik 10 Puan

·         Haksız yere yolluk alıp devleti zarara uğratma 10 Puan

·         Eşine yer açılsın diye okuldaki bayan öğretmene soruşturma açma 10 Puan

·         MEM Müdürünü projeyle yurt dışına çıkarma 10 Puan

·         Görev yerine geç gelip, erken gitmek 10 Puan

·         Siyasetçilere yalakalık, el etek öpme, taklacılık, adam kayırma 10 Puan

Basın toplantısının hemen başında bu afişi anons eden Türk Eğitim-Sen Yöneticisi Lütfen bu tarafa bakın diyerek işte Nevşehir’de de uygulandığı iddia edilen bu kriterleri tek tek okudu. Yöneticinin okuduğu her balık yuhlanarak yanıt buldu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakaret karalama - 4 yıl önce
kabahati hiç kendinizde küfür siyasetinizde görmeyeckmisiniz? 12 senedir hükümete hakaret küfür nereye kadar?
Avatar
aacı gerçek - 4 yıl önce
müdür atamalarında ortayaçıkan sonuç, türk eğitim sen yönetiminin yıllardır inatla sürdürdüğü küfür, hakaret, karalama, aşağılama, her yaplan yanlış, bir tek biz doğruyuz, istemezük anlayışından kaynaklanan sonuçlardır. böyle olmak zorunda dğildir!!! bu anlayış değişirse problemler tatlılıkla çözülür
Avatar
Eğitimci - 4 yıl önce
Hangi sendika olursa olsun hiçbir eğitimciye böyle ithamlar kullanılmaz cahilliğin dibine vurulmuş. Ve bunu savunduğumdan demiyorum ancak hiçbiri müdür koltuğunda doğmadı rotasyon şart bazılarının sesinin artık çıkmaması gerek.
Avatar
ali - 4 yıl önce
gardaşım sanki bu görevden alınanlar böyle deeldide bunların nasıl yapıldını nerden biliyolar.demekki önce kendileri yapmış şimdi diğerlerini,de kendileri gibi yapacaklarını bekliyolar.olabilir.insan çiğ süt emmiştir.
Avatar
hikmet - 4 yıl önce
ayıp yawww.ha gerçi
Avatar
hasan karadayı - 4 yıl önce
türk eğitim sen şimdi sendikamı oluyo böyle işleri yazarak.bel altına darbe var
Avatar
Nevsehirli - 4 yıl önce
bir insanın fikri ne ise zikri de odur. kendileri bu tür şeyleri yapmasa yapanlardan haberleri olmaz. madem böyle bişey vardı şimdiye kadar neden çıkıp söylemediler. kuyruklarına basılınca zıpladılar. kusura bakma mustafa uğur kendini çok tepeden görüyodun...
Avatar
sevban - 4 yıl önce
konulara yabancı olmadığınız belli ki o listeyi hazırlamışsınız.sizin ettiklerinizi birazda bunlar yapsınlar değişen ne ki...