banner461
banner195

Benim Adım Öğretmen! Öğretmenler Günü Videosu izle

Kardelen Koleji öğretmenleri "Benim Adım Öğretmen" adlı şarkıyı hep birlikte söyleyerek muhteşem bir performans ortaya koydu.

24 Kasım 2017 Cuma 19:11

banner143
banner134
Kardelen Koleji öğretmenleri "Benim Adım Öğretmen" adlı şarkıyı hep birlikte söyleyerek muhteşem bir performans ortaya koydu.
Kardelen Eğitim Kurumları öğretmenleri tarafından seslendirilen "Benim Adım Öğretmen" isimli şarkı izleyenlerden büyük beğeni topladı. "Kardelen İçin Söyle" Kardelen Koleji diyen öğretmenleri 24 Kasım'da hem tüm meslektaşlarının öğretmenler gününü kutladı hem de muhteşem bir performans ortaya koydu. 23 öğretmenin 15 günlük çalışması sonucu ortaya çıkan video klip tüm yurtta ses getireceğe benziyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Tuqce - 12 ay önce
Agziniza yureginize qonlunuze saqlk hocalarimin... Cok quzel bi calisma olmus... Fedakar oqretmenlerimz her zaman hatrlaniyor emeklerinin karsiliqjni. alirlar insAllah
Avatar
Misafir - 12 ay önce
Kardeşim çok güzel olmuş öğretmen arkadaşlarımızın ağzına sağlık. Ama klipte öğretmenleri ya hiç götermeyip öğrenci okul görsellerine yer verselerdi ya da hocaları yarı yarım sadece eli kolu görünecek şekilde çekmeslelerdi.