banner461
banner195

Bilim Şenliği Göktürk’ün Danışmanlığında Yapıldı

Eski adıyla Ürgüp Akşemseddin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Yeni adıyla Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilim Şenliği AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk’ün eşi, Fizik Öğretmeni Serpil Göktürk’ün danışmanlığında gerçekleştirildi.

Bilim Şenliği Göktürk’ün Danışmanlığında Yapıldı
28 Mayıs 2015 Perşembe 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Eski adıyla Ürgüp Akşemseddin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Yeni adıyla Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilim Şenliği AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk’ün eşi, Fizik Öğretmeni Serpil Göktürk’ün danışmanlığında gerçekleştirildi.

9. Sınıf öğrencilerinin hazırladıkları birbirinden ilginç çok sayıda projelerden oluşan “Bilim Şenliği”nin açılışına Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Milletvekili Murat Göktürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış sonrası davetli protokol ve misafirler sergileri gezerek her bir proje ile tek tek ilgilendiler. Çalışmaları çok başarılı bulduklarını ifade eden Protokol mensupları Danışman öğretmen Serpil Göktürk’ü ve emeği geçenleri tebrik ederek, teşekkürlerini bildirdiler.

Okul müdürü Burhan Aşıcı, “Okulumuzda böyle bir çalışmanın ortaya konulmasına çok sevindiğini ve emeği geçen başta danışman öğretmen Serpil Göktürk ve öğrencilerimizi yürekten kutuluyorum, teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.