banner461
banner195

Bir Çok Üniversite İle İkili Anlaşmalar Yaptık

Uluslararasılaşma yolunda üniversitenin elde ettiği kazanımlara değinen Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avrupa’dan Türk Cumhuriyetlerine ve Uzak Doğuya kadar yurt dışındaki birçok üniversite Erasmus ve Mevlana programları vasıtasıyla ikili anlaşmalar gerçekleştirildiğine dikkat çekti.

Bir Çok Üniversite İle İkili Anlaşmalar Yaptık
25 Ağustos 2014 Pazartesi 17:44

banner143
banner134

 Bir Çok Üniversite İle İkili Anlaşmalar Yaptık

NEVŞEHİR(MHA) Uluslararasılaşma yolunda üniversitenin elde ettiği kazanımlara değinen Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avrupa’dan Türk Cumhuriyetlerine ve Uzak Doğuya kadar yurt dışındaki birçok üniversite Erasmus ve Mevlana programları vasıtasıyla ikili anlaşmalar gerçekleştirildiğine dikkat çekti.

 Rektör Kılıç, Yunus Emre Enstitüsü ve Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi TÖMER tarafından organize edilen Türkçe öğretim programıyla 22 ülkeden 25 öğrencinin üniversitede Türkçe öğrendiğini ifade etti.

Ayrıca Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinin bilimsel, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine değinen Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin her geçen gün hız kesmeden gelişimini sürdürdüğünü söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.