banner461
banner195

Çanakkale İçinde Bir Altınyıldız ...!

Özel Altınyıldız Koleji 6.7. ve 8. sınıflardan oluşan 45 kişilik öğrenci grubu ile 16-20 Mayıs tarihleri arasında Bilecik-Bursa-Çanakkale-Konya illerini kapsayan muhteşem bir gezi yapıldı.

Çanakkale İçinde Bir Altınyıldız ...!
22 Mayıs 2014 Perşembe 17:39

banner143
banner134

Altınyıldız Koleji Çanakkale Gezisi Muhteşemdi ...
Özel Altınyıldız Koleji 6.7. ve 8. sınıflardan oluşan 45 kişilik öğrenci grubu ile 16-20 Mayıs tarihleri arasında Bilecik-Bursa-Çanakkale-Konya illerini kapsayan muhteşem bir gezi yapıldı.

 Okulumuzdan hareket eden öğrenci ve öğretmenlerimiz önce Bilecik ilinde Osmanlı  İmparatorluğu dönemine ait önemli yerleri ziyaret ettiler. Bilecikten sonra İznik Gölü'ne gidilip orada yemek yenilip göl etrafında gezinti yapıldı. Bursa ilinde bir gece konaklandı. Bursa ve çevresindeki  önemli yerler gezildi. Bursa'dan Çanakkale'ye geçilerek rehber eşliğinde öğrencilerimize Gelibolu Yarımadasında savaşın yapıldığı tüm yerler gezdirildi. Öğrencilerimiz şehit mezarlığında dualar Çanakkale'den sonra Konya'ya gelen grubumuz Mevlana Türbesi, Alaaddin Tepesi gibi gezilecek yerleri gezerek 20 Mayıs Salı akşamı okulumuza gelinmiştir.

 Geziye katılan tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz geziden oldukça memnun ayrılmışlardır.  Geziye katılan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.