banner461

Cerrahi hemşirelik sempozyumu 12-13 Nisan’da düzenlenecek

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Nevşehir Devlet Hastanesi işbirliği ile 12-13 Nisan 2019 tarihlerinde Nevşehir'de “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu 2019” düzenlenecek.

banner15
Cerrahi hemşirelik sempozyumu 12-13 Nisan’da düzenlenecek
19 Şubat 2019 Salı 12:57

banner143
banner134

Sempozyumun teması “Herkes İçin Güvenlik” olarak planlandı. Sempozyumda 25 konuşmacı ile güvenlik konularında hemşirelik yaklaşımları incelenecek.
Sağlık bakımında güvenlik ile ilgili konular son 15 yıldır ön planda tutulan alanlardan biri. Bu toplantıda sağlık bakımında güvenliğin hasta, çalışan ve çevre etkileri ve yapılanlar gözden geçirilecek. Hemşireler sağlık bakımı sunmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Hemşirelerin, bakımda güvenliği sağlarken ne yaptıkları, hemşireliğe yönelik güvenlik göstergeleri ile incelenmekte. Toplantının amacı, bu konuda güncel uygulamaların gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda deneyimleri olan meslektaşların görüşlerini paylaşmak için ortam oluşturmak.
12-13 Nisan 2019 tarihinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan ve aşağıda içeriği sunulan sempozyum tüm konuyla ilgililere duyuruldu.


Kaynak: MHA
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.