banner461
banner195

Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül YİĞİT Nevşehirde Konferanslar Verdi

Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneğinin davetlisi olarak ilimize gelen Davranış Bilimleri Uzmanı Sayın Şengül YİĞİT il geneli 3 program yaptı. Programın ilkine Kapadokya Kültür merkezinde başladı.

Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül YİĞİT Nevşehirde Konferanslar Verdi
10 Mayıs 2016 Salı 12:30

banner143
banner134
Sabah saat 10:00 da Nevşehir merkezdeki liselerimizden Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nevşehir Lisesi, Nevşehir Anadolu lisesi, Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi, H.Avni İncekara Fen Lisesi Nevşehir Anadolu İmam hatip lisesi, Kız Anadolu İmam hatip Lisesi öğrencilerine Eğitimde Motivasyon isimli seminer verdi. Ardından saat 14:00 da Gülyüzü derneğinin katkılarıyla Ürgüp ilçemizde ilçe geneli liselerde ve İmam hatip ortaokulunda öğrenim gören öğrencilerimizle yine motivasyon üzerine seminer yaptı.
Akşam ise 20:00 da Kapadokya Kültür Merkezinde öğrenci velilerimize ve tüm halkımıza Ailede duygusal zeka konulu konferans düzenledi.
Seminer ve konferanslar 2015 yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Sanayiden Ecdadın İzine adlı proje faaliyetleri içerisinde yapıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.