banner461
banner195

“Değerler Eğitiminde Dijital Hikaye Kullanımı” Konulu Eğitim

3-14 Eylül tarihleri arasında Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün onayıyla, Nevşehir ilinde görev yapan sınıf öğretmenlerine yönelik, yürütücülüğünü Dr. Öğretim Üyesi Gökçe Becit İşçitürk’ün üstlendiği “Değerler Eğitiminde Dijital Hikaye Kullanımı” isimli TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında ücretsiz eğitim düzenlenecektir.

“Değerler Eğitiminde Dijital Hikaye Kullanımı” Konulu Eğitim
28 Ağustos 2018 Salı 14:51

banner143
banner134

Eğitimler Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde hafta içi 13:00-17:00 saatleri arasında yapılacak olup proje sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Bu projede sınıf öğretmenlerine, hayat bilgisi dersi kazanımları arasında yer alan değerlerin öğretimine yönelik olarak kendi senaryolarını hazırlamalarına ve çoklu ortam öğelerini kullanarak dijital hikayeler oluşturmalarına yönelik bir eğitim verilmesi amaçlanmaktadır.

Proje katılım için başvurular hazırlanan internet sitesi üzerinden alınmaktadır. Proje hakkında detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen sınıf öğretmenlerimiz www.dijitalhikaye.org adresini ziyaret edebilirler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.